خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/07 14:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کمالیان:

همدلی اجتماعی ازآثار حضور گسترده مردم در انتخابات است

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،با اشاره به ضرورت حضور نمایندگان با تخصص‌های مختلف در مجلس گفت:بهتر است تخصص کاندیداها با وظایف نمایندگی مجلس همگون باشد.
همدلی اجتماعی ازآثار حضور گسترده مردم در انتخابات است یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،با اشاره به ضرورت حضور نمایندگان با تخصص‌های مختلف در مجلس گفت:بهتر است تخصص کاندیداها با وظایف نمایندگی مجلس همگون باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/14882.jpg همدلی,اجتماعی,ازآثار,حضور,گسترده,مردم,در,انتخابات,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نصرالله کمالیان،با اشاره به اینکه احزاب یکی ازعوامل تاثیرگذار درمعرفی کاندیداها هستند،به ایسنا گفت:متاسفانه احزاب در این کشور قوی نیستند و تنها در زمان انتخابات جریان‌های سیاسی ظهور می‌کنند.

وی افزود: بیان برخی از مشکلات مانند رفع مشکلات بیکاری و ارائه تسهیلات بانکی از سوی کاندیداها برای جمع آوری آراء  انجام می‌شود، این درحالیست که نامزدهای انتخاباتی باید صرفا وظیفه خود را در مجلس مطرح کنند.

نماینده مردم فاروج و قوچان در مجلس، درارتباط با حضور گسترده مردم در این دوره انتخابات، اظهار داشت: حضور گسترده مردم موجب استحکام مواضع سیاسی نظام و افزایش عظمت این کشور در دنیا می‌شود.

به گفته وی،همگرایی و همدلی اجتماعی،ازآثار حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet