هدر موبایل
1390/12/07 12:31:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی‌مقدم:

اقبال مردم در کلانشهرها به فهرست‌هاست

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،گفت:در شهرهای کوچک افراد و درشهرهای بزرگ فهرست‌ها حائز اکثریت آراء خواهند شد.
اقبال مردم در کلانشهرها به فهرست‌هاست یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،گفت:در شهرهای کوچک افراد و درشهرهای بزرگ فهرست‌ها حائز اکثریت آراء خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/13545.jpg اقبال,مردم,در,کلانشهرها,به,فهرست‌هاست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم،با اشاره به ویژگی‌هایی که کاندیداهای یک لیست باید داشته باشند تا مورد توجه مردم قرار گیرند،به ایسنا گفت:ایمان،اعتقاد به اسلام و نظام، دفاع از حقوق ملت و آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران، عدم وابستگی به باندهای قدرت و ثروت جزء ویژگی‌های یک کاندیدا است.

وی این شاخصه‌ها را ازحداقل‌هایی عنوان کرد که برای کاندیداتوری لازم است و مردم باید ضمن توجه به این ویژگی‌ها دست به انتخاب اصلح بزنند.

مصباحی‌مقدم درباره اینکه چه ترکیبی ازلیست‌های متعدد امکان پیروزی درانتخابات را خواهند داشت،گفت: در شهرهای کوچک مردم بر اشخاص تکیه می‌کنند اما در کلان‌شهرها تکیه بر روی لیست‌ها خواهد بود و مردم به لیست‌ها رای می‌دهند.

وی با اعتقاد به اینکه احتمالا بیشترین اقبال مردم به ترتیب به لیست‌های ارائه شده از سوی جبهه متحد اصولگرایان، جبهه پایداری، ایستادگی، مستقل و اصلاح‌طلب است،تصریح کرد:‌بنابراین اگرروند تا انتخابات به روال کنونی پیش رود، احتمال اینکه اکثریت قابل توجه در مجلس را اصولگرایان تشکیل دهند، بیشتر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet