هدر موبایل
1390/12/07 12:46:33
سرویس استان ها
فرهاد تجری:

مصوبات سفرهای استانی دولت عملیاتی شوند

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خواستار عملیاتی شدن مصوبات سفرهای استانی هیات دولت شد و گفت: امیدوارم با نظارت و پیگیری مسئولان، در زمان باقی‌مانده از عمر دولت دهم مصوبات سفرهای استانی دولت عملیاتی شوند.
مصوبات سفرهای استانی دولت عملیاتی شوند عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خواستار عملیاتی شدن مصوبات سفرهای استانی هیات دولت شد و گفت: امیدوارم با نظارت و پیگیری مسئولان، در زمان باقی‌مانده از عمر دولت دهم مصوبات سفرهای استانی دولت عملیاتی شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/2376.jpg مصوبات,سفرهای,استانی,دولت,عملیاتی,شوند Icana

 فرهاد تجری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه سفرهای استانی یکی از ابداعات خوب دولت بوده، تصریح کرد: این سفرها در صورتی می‌تواند موثرتر باشد که نتایجی در برداشته باشد، نه این که تبدیل به یک‌سری مصوبات روی کاغذ شود.

نماینده مردم قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مصوبات سفرهای استانی دولت انتظاراتی برای مردم ایجاد کرده و چنانچه این مصوبات اجرایی نشود، این کار ارزشمند (سفرهای استانی دولت) که مایه دلگرمی مردم اقصی نقاط کشور و خصوصا مردم نقاط محروم شده تحت شعاع قرار می‌گیرد.

وی افزود: انتظار است با پیگیری رئیس‌جمهور، معاونین و وزراء، آثار عملی از این سفرها که به نتیجه رسیدن کامل مصوبات است نیز حاصل گردیده و به ارزش کار افزوده شود.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه بیان کرد: البته در برخی استان‌ها پیشرفت برخی مصوبات سفرهای استانی مناسب بوده که جای خوشحالی دارد، اما عمدتا شاهدیم که مصوبات تحول آفرین و کلان هنوز عملیاتی نشده است، به‌عنوان مثال در استان کرمانشاه احداث پالایشگاه آناهیتا، کارخانه خودرو سازی و ایجاد مناطق ویژه قصرشیرین و اسلام آباد غرب چندان پیشرفتی نداشته و مردم آثار عملی این سفرها را هنوز لمس نکرده‌اند.

تجری گفت: انتظار است دولت از حیثیت این ابداع خوب خود دفاع کند که دفاع دولت هم اجرایی شدن مصوبات این سفرها است.

این نماینده مردم در مجلس هشتم بیان داشت: متاسفانه شاهدیم بخشی از بدنه دولت و دستگاه‌های اجرایی توجهی به مصوبات سفرهای استانی ندارند و بیشتر بدنبال منافع بخشی و سازمانی خود هستند، تا این‌که به رسالت ملی شان توجه داشته باشند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: امیدوارم با نظارت و پیگیری مسئولان، در زمان باقی مانده از عمر دولت دهم مصوبات سفرهای استانی دولت عملیاتی شوند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet