خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/07 15:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نجابت تاکید کرد:

دود تحریم نفتی ایران در چشمان مردم اروپا

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تبعات تحریم نفتی ایران از جانب اتحادیه اروپا گفت:بازتاب تحریم نفتی ایران،سرانجام چشمان اروپا را کور خواهد کرد و مردم این منطقه‌اند که تاوان تصمیمات دولتمردان خود را می‌پردازند.
دود تحریم نفتی ایران در چشمان مردم اروپا عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تبعات تحریم نفتی ایران از جانب اتحادیه اروپا گفت:بازتاب تحریم نفتی ایران،سرانجام چشمان اروپا را کور خواهد کرد و مردم این منطقه‌اند که تاوان تصمیمات دولتمردان خود را می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/13490.jpg دود,تحریم,نفتی,ایران,در,چشمان,مردم,اروپا Icana
به گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین نجابت نماینده مردم تهران در خانه ملت با بیان اینکه بازخورد تحریم های نفتی اروپائیان علیه ایران به خودشان بازخواهد گشت،به باشگاه خبرنگاران گفت: تحریم اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران در حالی است که مردم اروپا و آمریکا تاوان این تصمیم را پرداخت می کنند و نمونه‌ای از این تاوان‌ها افزایش قیمت بنزین در اروپا و آمریکاست.

نجابت در ادامه افزود:تحریم‌ها نوعی عکس‌العمل نرم به فعالیت‌های هسته‌ای ایران است و آمریکا،اروپا و صهیونیسم جهانی اهداف مقابله ای خود را با روش هایی از جمله تحریم ها دنبال می کنند.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد:تحریم نفتی ایران از سوی اروپا بهانه ای بیش نیست و آنها اهداف بزرگتری را از این اقدام دنبال می‌کنند و قطعا در جریان این تحریم های نفتی، متضرر خواهند شد.

نجابت با بیان اینکه اروپا قدرت مانور زیادی در تحریم علیه ایران ندارد چرا که اثرات سوء آن متوجه خود خواهد شد،اظهارداشت:اروپا هر چه بیشتر نسبت به تحریم علیه ایران پا فشاری کند با توجه به رکود اقتصادی، نارضایتی‌های مردمی و همچنین افزایش قیمت بنزین، بیشتر متحمل پیامدهای این جریان را خواهد بود.

وی درادامه با اشاره به گسترش جنبش‌های مردمی درقلب اروپا و امریکا در اعتراض به سیاست‌های دولتمردان این مناطق گفت: جنبش‌های اعتراضی مردمی در غرب در واکنش به بی اهمیتی حقوق شهروندی، سرانجام دامان سران آنان را خواهد گرفت و پاسخ اعمال دیکتاتورمآبانه‌شان را خواهد داد./

پایان پیام


اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet