هدر موبایل
1390/12/07 17:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آرین منش:

مشارکت حداکثری مردم،باعث شادی دوستداران انقلاب می شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را موجب شادی و امیدواری دوستان و ملتهای مظلوم منطقه و جهان دانست.
مشارکت حداکثری مردم،باعث شادی دوستداران انقلاب می شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را موجب شادی و امیدواری دوستان و ملتهای مظلوم منطقه و جهان دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/13993.jpg مشارکت,حداکثری,مردم،باعث,شادی,دوستداران,انقلاب,می,شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جواد آرین‌منش نماینده مردم مشهد وکلات در خانه ملت با اشاره به درک بالای مردم ازشرایط ویژه کنونی ازلحاظ سیاسی،‌اقتصادی وامنیتی،به باشگاه خبرنگاران گفت:‌دشمنان انقلاب اسلامی با تهدید نظامی،‌تحریم اقتصادی و فشارهای سیاسی و از سوی دیگر تحولات بزرگ خاورمیانه با نگاه به انقلاب اسلامی به عنوان الگوی اصلی انتخابات مجلس نهم را حائز اهمیت ویژه‌ای کرده است لذا در چنین شرایطی، مشارکت حداکثری مردم،‌ باعث شادی و امیدواری دوستداران اسلام و انقلاب و از سوی دیگر ضعف مشارکت آنان،‌ موجب خوشحالی دشمنان خواهد شد.
وی در ادامه اظهار داشت: قطعا در دوازدهم اسفندماه نیز بار دیگر شاهد انتخاباتی پرشور و سالم خواهیم بود که پاسخی به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب اسلامی است و ملت ایران با مدنظر قراردادن شرایط کنونی، آگاهانه و با سُرور در انتخابات،‌مشارکت خواهند داشت.
عضوکمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه لیست های فاقد اصالت، نقشی در آرایش و جناح بندی سیاسی مجلس آینده نخواهند داشت،گفت:لیست های متعدد،به دو بخش تقسیم می شوند که بخشی از آنها دارای اصالت و عقبه سیاسی خاص هستند و دسته دیگر،ائتلاف های فصلی در آستانه انتخابات و مرکب از افرادی هستند که در لیست اصلی قرار نگرفته و به‌این وسیله سعی دارند تا خود را به جامعه معرفی کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات درخانه ملت در پایان در پیش‌بینی شاکله سیاسی مجلس نهم گفت:در مجموع تلقی ها این است که مجلس آینده را یک اکثریت اصولگرا با فراکسیون های متنوع تشکیل می دهند اما آنچه مهم است اینکه مجلس نهم،مجلسی یکدست و یکپارچه ای نخواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet