انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/07 15:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده عنوان کرد:

برگزاری نشست ضد‌سوری در تونس برای پوشاندن ناکامی قطعنامه شورای امنیت

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نشست ضد سوری در تونس، موسوم به دوستان سوریه را دلیل ناکامی قطعنامه شورای امنیت علیه این کشور دانست.
برگزاری نشست ضد‌سوری در تونس برای پوشاندن ناکامی قطعنامه شورای امنیت عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نشست ضد سوری در تونس، موسوم به دوستان سوریه را دلیل ناکامی قطعنامه شورای امنیت علیه این کشور دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/519.jpg برگزاری,نشست,ضد‌سوری,در,تونس,برای,پوشاندن,ناکامی,قطعنامه,شورای,امنیت Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدعلی آقازاده نماینده مردم رشت در خانه ملت بااشاره به نشست ضد سوری تونس موسوم به دوستان سوریه ،به باشگاه خبرنگاران گفت:این نشست با محوریت کشورهای اروپائی و اتحادیه عرب صورت گرفته و به منظور تحت فشار قرار دادن سوریه و با هدف ساقط کردن حکومت مردمی بشار اسد برگزار می‌شود.
وی درادامه با بیان اینکه تهدیدات آمریکا، عربستان و قطر برای تشکیل ارتش عربی علیه سوریه موضوع تازه‌ای نیست،‌افزود:در طول این مدت که سوریه با محوریت آمریکا و برخی از کشورهای اروپائی، تحت فشار قرار گرفته، عربستان و قطر نقش ویژه‌ای در پادوئی این ماموریت داشته‌اند و این موضع‌گیری‌ها بمنظور تامین منافع امریکا در منطقه صورت گرفته است.
نماینده مردم رشت در بهارستان اظهار داشت:‌اقدامات تروریستی علیه سوریه به صورت تخریب‌ها، انفجارها و اغتشاشات نشانگر این است که اتحادیه عرب، آمریکا و اروپا به صورت مستقیم وارد جنگ علیه سوریه  شده و حمایت همه‌جانبه از این اقدامات مداخله‌جویانه را بر عهده گرفته‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه سوریه سالهاست در خط مقدم مبارزه با صهیونیسم قرار دارد، گفت: مقاومت سوریه و مقابله این کشور با متجاوزان و غاصبان، برخلاف خط مشی عربستان و دوستان غربی آن است و همین موضوع موجب تلاش‌های مذبوحانه آنان برای هدف قرار دادن حکومت سوریه و ایجاد دوگانگی در مردم مقاوم آن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet