خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/07 16:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون برنامه و بودجه:

کاندیداها در هجمه رنگ های تبلیغاتی غرق‌ نشوند

عضو کمیسیون برنامه،بودجه مجلس گفت: ریخت و پاش های تبلیغاتی و هزینه‌های گزاف در این زمینه،هدف اصلی که همان خدمت به مردم است را کمرنگ کرده و تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.
کاندیداها در هجمه رنگ های تبلیغاتی غرق‌ نشوند عضو کمیسیون برنامه،بودجه مجلس گفت: ریخت و پاش های تبلیغاتی و هزینه‌های گزاف در این زمینه،هدف اصلی که همان خدمت به مردم است را کمرنگ کرده و تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/674.jpg کاندیداها,در,هجمه,رنگ,های,تبلیغاتی,غرق‌,نشوند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جمشید انصاری نماینده مردم زنجان و طارم درخانه ملت با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی،باید برپایه اصول و منطق و اهداف مشخص باشد،به باشگاه خبرنگاران گفت:کاندیداهای نمایندگی مردم درمجلس نباید با غرق‌شدن درهجمه رنگهای تبلیغاتی،از هدف اصلی که همان خدمت‌رسانی به مردم و نظام است، غافل شوند.
وی در ادامه با اشاره به هوشیاری مردم در تشخیص ترفندهای تبلیغاتی و وعده‌های غیرعملی تصریح کرد: مردم با بصیرت و آگاه ایران،براحتی ترفندهای تبلیغاتی را تشخیص داده و با مشاهده افراط برخی کاندیداها در تبلیغات، به انگیزه‌های خاص آنان پی خواهند برد.

انصاری با بیان اینکه تبلیغات باید در جلب اعتماد عمومی موثر واقع شود، نه فریب مردم خاطرنشان کرد:قطعا هر تبلیغی که درراستای اهداف مردم گام برندارد موثر واقع نخواهد بود و اگر برای فریب قشری از جامعه و خودنمایی باشد در نهایت به رسوایی ختم می شود.

نماینده مردم زنجان اظهار داشت:قطعا آنچه که برای مردم اهمیت دارد،عملکرد افراد،سابقه اجرایی و بازدهی مثبت آنان است و تبلیغات افراطی نقش خاصی در تصمیم‌گیری مردم و تغییر خط فکری آنان نخواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet