شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/12/07 13:55:31
سرویس سیاسی
رییس ستاد انتخابات کشور :

قطار انتخابات 90 بر ریل آرامش حرکت می‌کند

رییس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر هوشیاری ملت شریف ایران، گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از حضور پرشور، منظم و قانونی نامزدها در صحنه انتخابات است.
قطار انتخابات 90 بر ریل آرامش حرکت می‌کند رییس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر هوشیاری ملت شریف ایران، گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از حضور پرشور، منظم و قانونی نامزدها در صحنه انتخابات است. https://cdn.icana.ir/d/019/16359.jpg قطار,انتخابات,90,بر,ریل,آرامش,حرکت,می‌کند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از ایرنا سید صولت مرتضوی با بیان اینکه قطار انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر ریل آرامش حرکت می‌کند، افزود: گزارش‌های دریافتی حاکی از حضور پرشور، منظم و قانونی نامزدها در صحنه انتخابات است.

وی ادامه داد: به فضل الهی با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و هوشیاری مردم شریف ایران اسلامی، هیچ گونه چالشی فراروی انتخابات به وجود نیامده است.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود با هوشیاری خوب مردم، نامزدها و هواداران آنها، این روند ادامه یابد، تاکید کرد: این ستاد آماده برگزاری انتخابات قانونمند با حضور پرشور و گسترده مردم در 12 اسفندماه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet