خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/07 15:36:20
سرویس سیاسی
حسینی صدر با برشمردن ویژگی‌های نماینده اصلح در مجلس:

مجلس نهم به قانون شکنان نیازی ندارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،گفت: نامزد نمایندگی مجلس که قانون شکنی کرده و از هر راه ممکن وارد مجلس می‌شود نمی‌تواند به عنوان یک وکیل سالم به مشکلات مردم رسیدگی کند.
مجلس نهم به قانون شکنان نیازی ندارد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،گفت: نامزد نمایندگی مجلس که قانون شکنی کرده و از هر راه ممکن وارد مجلس می‌شود نمی‌تواند به عنوان یک وکیل سالم به مشکلات مردم رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1225.jpg مجلس,نهم,به,قانون,شکنان,نیازی,ندارد Icana

مؤید حسینی صدر در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه نامزد اصلح نمایندگی مجلس شورای اسلامی باید ویژگی‌ها و شاخصه‌های قرآنی فردی و اجتماعی را داشته باشد، گفت: اگر مجلس آینده ما با این شاخصه های قرآنی تشکیل شود همه مشکلات کشور حل خواهد شد.

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نماینده اصلح باید در چارچوب قانون حرکت کرده و به وظایف قانونی خود عمل نماید، گفت: نامزد نمایندگی مجلس نباید قانون شکنی کرده و تلاش کند به هر نحو ممکن به مجلس شورای اسلامی ورود یابد چون در این صورت نمی‌تواند به عنوان فردی سالم به مردم خدمت نماید.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری درباره جایگاه مجلس ادامه داد: به گفته رهبر فرزانه انقلاب مجلس قوه مفکره نظام است؛ یعنی اتاق برنامه ریزی و محل فکر است، بنابراین کسانی باید به خانه ملت وارد شوند که متخصص بوده و توان برنامه ریزی برای کشور را داشته باشند.

وی مردم دار بودن و شناخت کامل از مطالبات مردم را از دیگر مشخصات نماینده اصلح عنوان کرد و گفت: باید افراد با تجربه و کاردانی وارد مجلس شوند که با شناخت شرایط و وضعیت کشور توانایی ارائه برنامه کارآمد برای حل هر نوع مشکلی را داشته باشند.

حسینی صدر متوصل شدن برخی نامزدها به روش های غیر متعارف در تبلیغات را نشان دهنده ضعف اعتقادی و دینی آنها عنوان کرد و افزود: یکی دیگر از ویژگی های نماینده اصلح این است که در زمان رسمی تبلیغات بدون اینکه اخلاق را زیر پا گذارد و قانون شکنی کند مبانی فکری دینی و اعتقادی و اسلامی خود را مد نظر قرار دهد و صادقانه برنامه های خود را به مردم معرفی نماید و در صورت ورود به مجلس نیز با اخلاص و تقوا همان برنامه‌های اعلام شده خود را پیگیری نماید.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با تأکید بر اینکه مردم باید کسانی که به کانون های قدرت و ثروت متصل هستند را شناسایی کرده و اجازه ندهند این افراد وارد مجلس شوند، گفت: چنین نامزدهایی نمی توانند درد مردم را درک کرده و برای خدمت به آنها تلاش کنند.

نماینده مردم خوی در مجلس هشتم تسلط نماینده بر مسائل عمومی کشور و همچنین مسائل برون مرزی را از دیگر ویژگی‌های نماینده اصلح عنوان کرد و یادآور شد: کسانی می توانند در مجلس نقش مؤثری ایفا کنند که از بالاترین ظرفیت فکری و تحلیلی از مسائل بین المللی و داخلی کشور برخوردار باشند تا با جسارت و سرعت بالا تصمیمات درستی برای کشور اتخاذ نمایند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس آسیب پذیر نبودن نماینده  ملت در برابر فساد را نیز یکی دیگر از ویژگی های وکیل اصلح مردم  برشمرد و افزود: نماینده واقعی مردم باید چنان تعهد و مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد که به سوگندی که در ابتدای راه می خورد وفادار مانده و حقوق ملت را به مادیات دنیوی نفروشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet