پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/07 15:52:00
سرویس اجتماعی
متولی پرداخت‌کننده عیدی و سبد کالای بازنشستگان تعیین شد؛

مقدسی: بازنشستگان عیدی خود را از محل خدمت خود دریافت کنند

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس هشتم سازمان بازنشستگی کشور را تعیین کننده متولی پرداخت‌ عیدی و سبد کالای این قشر جامعه بیان کرد که با اعلام این سازمان، بازنشستگان عیدی خود را از محل خدمت خود دریافت خواهند کرد.
مقدسی: بازنشستگان عیدی خود را از محل خدمت خود دریافت کنند رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس هشتم سازمان بازنشستگی کشور را تعیین کننده متولی پرداخت‌ عیدی و سبد کالای این قشر جامعه بیان کرد که با اعلام این سازمان، بازنشستگان عیدی خود را از محل خدمت خود دریافت خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6600.jpg مقدسی:,بازنشستگان,عیدی,خود,را,از,محل,خدمت,خود,دریافت,کنند Icana

هادی مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، گفت: با توجه به اینکه هم‌اکنون مدت زیادی به آغاز سال جدید باقی نمانده، سازمان بازنشستگی کشوری تعیین کننده متولی پرداخت عیدی و سبد کالای بازنشستگان است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجایی که بازنشستگان ذخایر سال‌ها تجربه کشور هستند، باید همواره تکریم شوند و با ارائه تسهیلات به هنگام و سریع، از خدمات آنها قدردانی کرد.

وی در واکنش به خبر سازمان بازنشستگی کشور که دستگاه‌های اجرایی محل خدمت آنها بازنشستگان را موظف به پرداخت عیدی آنها کرده، گفت: مسأله مهم و حساس پرداخت حقوق و مطالبات آنها و همچنین به موقع آن خواهد بود و این سازمان هم در برنامه‌ریزی خود، نهادهای محل خدمت بازنشستگان را موظف به این کار کرده است.

مقدسی درباره صحت این اقدام سازمان بازنشستگی کشور، یادآور شد: با نگاهی در قوانین مرتبط با حقوق و مطالبات بازنشستگان می‌توان صحت و درستی این اقدام سازمان بازنشستگی را ارزیابی کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: زمان محدودی تا آغاز سال 91 باقی مانده که مراکز محل خدمت بازنشستگان را موظف به سرعت عمل بیشتری در پرداخت مطالبات آنها می‌کند تا مشکلات کمتری برای این قشر از جامعه به وجود آید.

محمدرضا افشار مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، گفت: عیدی و سبد کالای بازنشستگان کشوری بر اساس مصوبه هیات وزیران از محل اعتبار دستگاههای اجرایی پرداخت خواهد شد.

وی افزود: مبلغ عیدی امسال بازنشستگان کشوری طبق مصوبه هیات وزیران همانند کارکنان دولت مبلغ سیصدوپنجاه هزار تومان و پرداخت آن بر عهده دستگاه‌های اجرایی محل خدمت بازنشستگان است.

به گفته افشار، هم‌اکنون یک میلیون و یکصد و پنجاه هزار نفر بازنشسته تحت پوشش صندوق بازنشستگی هستند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet