هدر موبایل
1390/12/07 15:10:31
سرویس سیاسی
آیت‌الله مکارم شیرازی:

عذرخواهی کافی نیست؛ عاملان اهانت به قرآن مجازات شوند

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه تنها عذرخواهی از اهانت به قرآن کافی نیست، تاکید کرد: عاملان این جنایت و فاجعه باید به مجازات برسند.
عذرخواهی کافی نیست؛ عاملان اهانت به قرآن مجازات شوند آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه تنها عذرخواهی از اهانت به قرآن کافی نیست، تاکید کرد: عاملان این جنایت و فاجعه باید به مجازات برسند. https://cdn.icana.ir/d/019/1474.jpg عذرخواهی,کافی,نیست؛,عاملان,اهانت,به,قرآن,مجازات,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از ایسنا، این مرجع تقلید در آغاز درس خارج فقه در مسجد اعظم، ضمن محکومیت قرآن‌سوزی نظامیان آمریکایی در افغانستان تصریح کرد: برخی کشورهای اسلامی مانند عربستان در این قضیه سکوت کردند که آنها را هم باید محکوم کرد.

وی ادامه داد: نتیجه این جریان این است که تا بیگانگان مخالف اسلام در کشورهای اسلامی هستند، این مشکلات به وجود می‌آید؛ لذا مسلمانان باید همت کنند دشمنان را از کشورهای خود بیرون کنند.

مکارم شیرازی افزود: باید عاملان این حادثه مجازات شوند و صرف عذرخواهی کافی نیست زیرا آتش زدن قرآن از قتل پدر انسان بدتر است و با عذرخواهی درست نمی‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet