هدر موبایل
1390/12/08 11:32:30
سرویس سیاسی
نوروزی: تبلیغات رنگین و وعده‌های اغواکننده رأی آور نیست

نامزد نمایندگی مجلس باید خود را ملزم به رعایت قانون بداند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس با تشرح برخی بداخلاقی‌های سیاسی در ایام انتخابات، گفت: نامزد نمایندگی مجلس باید خود را ملزم به رعایت قانون بداند.
نامزد نمایندگی مجلس باید خود را ملزم به رعایت قانون بداند عضو هیأت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس با تشرح برخی بداخلاقی‌های سیاسی در ایام انتخابات، گفت: نامزد نمایندگی مجلس باید خود را ملزم به رعایت قانون بداند. https://cdn.icana.ir/d/019/16483.jpg نامزد,نمایندگی,مجلس,باید,خود,را,ملزم,به,رعایت,قانون,بداند Icana

حسن نوروزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری فرمایش امام خمینی (ره)، مجلس شورای اسلامی را در رأس امور خواند و گفت: از آنجاکه مقام معظم رهبری نیز مجلس را عصاره فضائل ملت خواندند، قانون‌گذار باید خود را ملزم به رعایت قانون بداند.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، پایبندی به موازین اخلاقی را از نخستین اصول مقدماتی برای احراز جایگاه نمایندگی ملت خواند و افزود: تخریب، توهین، اهانت، تشویش اذهان عمومی، برملا کردن اسرار خانوادگی یکدیگر، هتک آبروی رقبا از طریق شبنامه، مطبوعات و پایگاه‌های اینترنتی از نمونه‌های بداخلاقی‌های انتخاباتی هستند که نامزد‌ها باید از ورود به این مسائل جداً پرهیز کنند.
وی کسب رأی به هر طریق را روش سیاسمتداران غربی خواند و ادامه داد: امام رضا (ع) می‌فرماید «من نفرین می‌کنم کسی که بخواهد مسلمان دیگری را تخریب کند»، بنابراین هر نوع الگوبرداری از شیوه‌های تبلیغات مخرب انتخاباتی کشورهای غربی از سوی یک داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی ناپسند و غیر قابل پذیرش است.
 

تبلیغات رنگین و وعده‌های اغواکننده رأی آور نیست

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس درباره تبلیغات رنگین و وعده‌های اغواکننده برخی نامزدهای نمایندگی مردم، یادآور شد: این اقدامات کاذب و دروغین تأثیری بر نوع نگرش و تحلیل سیاسی مردم نمی‌گذارد زیرا افکار عمومی با آگاهی کامل مسائل را برای شناساسی نامزد اصلح رصد می‌کنند و با توجه به عملکرد گذشته افراد، نامزد مطلوب را بر می‌گزینند.
عضو فراکسیون روحانیون مجلس تبلیغات کاذب را عامل دلسردی مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی خواند و تصریح کرد: مردم بیدار و هوشیار هستند و وقتی وعده‌های اغواکننده برخی نامزدهای نمایندگی مجلس را می‌بینند نگران می‌شوند چون راهیابی چنین افرادی به نهاد قانون‌گذاری کارآمدی قوه مقننه را کاهش می‌دهد.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس تأکید کرد: تبلیغات اغواکننده بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اثر منفی می‌گذارد، بنابراین دستگاه‌های نظارتی می‌توانند نقش موثری در پیشگیری از این آسیب ایفا کنند.
نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۲ اسفند برگزار می‌شود. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet