شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/12/08 10:25:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی تاکید کرد:

انتخابات ریاست‌جمهوری یمن،گامی در جهت کنار رفتن علی‌عبدالله صالح

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که به نظر نمی‌رسد ملتی که صدها شهید تقدیم کرده و چنین مبارزاتی داشته به چیزی کمتر از مردم‌سالاری و تصمیم برای انتخاب فرد اصلح تن دهد.
انتخابات ریاست‌جمهوری یمن،گامی در جهت کنار رفتن علی‌عبدالله صالح رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که به نظر نمی‌رسد ملتی که صدها شهید تقدیم کرده و چنین مبارزاتی داشته به چیزی کمتر از مردم‌سالاری و تصمیم برای انتخاب فرد اصلح تن دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/4552.jpg انتخابات,ریاست‌جمهوری,یمن،گامی,در,جهت,کنار,رفتن,علی‌عبدالله,صالح Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛علاءالدین بروجردی،با اشاره به کاندیداتوری یک داوطلب برای انتخابات ریاست‌جمهوری یمن،به ایسنا گفت:اصولامعنی انتخابات گزینش میان چند داوطلب و نامزد ریاست‌جمهوری است تا انتخاب اصلح توسط ملت صورت گیرد و اینکه تنها یک نفر در عرصه انتخابات حضور داشته باشد، حداقل نام انتخابات به خود نمی‌گیرد.

وی افزود:به نظر می‌رسد برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در یمن بیشتر نمایشی برای عملی شدن یک کار تصمیم‌گیری شده و تحمیل آن به مردم این کشور است، البته این ملت یمن هستند که باید نسبت به هر رویدادی در کشورشان تصمیم‌گیری کنند.

بروجردی با اشاره به نقش شورای همکاری خلیج‌فارس در انتخابات یمن، خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد این یک طراحی هماهنگی شده توسط یک مجموعه است چرا که پیش از این عربستان هم اعلام کرده بود علی‌عبدالله صالح باید کنار برود و معاون وی به جای او عهده‌دار سمت ریاست‌جمهوری شود که البته برای حفظ ظاهر انتخاباتی به نمایش گذاشته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet