هدر موبایل
1390/12/08 15:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

پایبندی به اخلاق انتخاباتی،برابر است با ترغیب مردم برای حضور در انتخابات

عضو فراکسیون روحانیون مجلس هشتم با تاکید بر لزوم رعایت حُسن اخلاق انتخاباتی بوسیله کاندیداها گفت:رفتار انتخاباتی مناسب کاندیداها می‌تواند زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کند.
پایبندی به اخلاق انتخاباتی،برابر است با ترغیب مردم برای حضور در انتخابات عضو فراکسیون روحانیون مجلس هشتم با تاکید بر لزوم رعایت حُسن اخلاق انتخاباتی بوسیله کاندیداها گفت:رفتار انتخاباتی مناسب کاندیداها می‌تواند زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2074.jpg پایبندی,به,اخلاق,انتخاباتی،برابر,است,با,ترغیب,مردم,برای,حضور,در,انتخابات Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نماینده مردم بیرجند و درمیان در خانه ملت، با بیان اینکه اخلاق انتخاباتی باید توسط کاندیداها و هوادارانشان و همچنین در کل جامعه رعایت شود،به باشگاه خبرنگاران گفت:گاهی در تبلیغات انتخاباتی کاندیداها بدون ملاحظات عرفی و اخلاقی، خط مشی خاصی را برای کسب آراء بیشتر در پیش می گیرند که همین مسئله در جلب نظر و آرای مردمی تاثیر سوء خواهد داشت.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه وظیفه اصلی کاندیداها، حضور مؤثر و مراقبت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، خاطر نشان کرد: اگر کاندیداها با هدف ادای وظیفه شرعی در قبال مردم در صحنه حاضر شوند، تخریب رقیب، تهمت، شایعه پراکنی و پخش شب‌نامه مفهومی نخواهد داشت؛ زیرا حفظ آبروی دیگران تکلیف است.

وی با اشاره به لزوم برنامه‌مداری کاندیداهای نمایندگی مجلس نهم ابراز داشت: کاندیداها باید از بداخلاقی پرهیز و با حفظ اخلاق انتخاباتی در جهت رفع مشکلات معیشتی، فرهنگی و ملی مردم با تعهد، دلسوزی و وفاداری به نظام کوشش کنند تا آنان نیز با علاقه و اشتیاق بیشتر در انتخابات مشارکت کنند.

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد:براساس فرمایشات امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و همچنین فتاوای مراجع تقلید مشارکت در انتخابات، امری واجب است و هر انسان عاقلی باید نسبت به سرنوشت خویش حساس باشد و مردم غیور ایران، همچون گذشته با حضور تاثیرگذار خود در انتخابات، نقشه‌های بدخواهان را نقش بر آب خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet