ایام محرم 1398
1390/12/08 12:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قربانی:

افراد شاخص فهرست‌ها مورد اقبال مردم قرار می‌گیرند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،برنده انتخابات را تلفیقی از دانه درشت‌های فهرست‌های اصولگرایان دانست.
افراد شاخص فهرست‌ها مورد اقبال مردم قرار می‌گیرند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس،برنده انتخابات را تلفیقی از دانه درشت‌های فهرست‌های اصولگرایان دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/13635.jpg افراد,شاخص,فهرست‌ها,مورد,اقبال,مردم,قرار,می‌گیرند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام موسی قربانی لیست‌های اصولگرایان را در انتخابات موفق دانست و به ایسنا گفت:شناخت مردم تاثیر اصلی در پیروزی افراد در انتخابات دارد.

نماینده قائنات درمجلس با بیان این که درشهر تهران لیست‌های انتخاباتی رای آور هستند، گفت:درشهرهای بزرگی مانند تهران که تعداد نامزدها زیاد است انتخاب کردن 30 نفر از میان 600 کاندیدا کار دشورای است، بنابراین مردم ترجیح می‌هند به افراد یک لیست با توجه به سلیقه و نظر خود رای دهند.

وی افزود:با وجود چنین شرایطی دیده شده که در کل افراد شاخص لیست‌ها هستند که مورد اقبال مردم قرار می‌گیرند و لزوما لیستی خاص نماینده مردم نمی‌شود.

این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس برنده انتخابات را لیست‌های مجموعه اصولگرایان دانست و خاطرنشان کرد:رقابت اصلی میان مجموعه اصولگرایان است که از نظر من در آخر تلفیقی از دانه درشت‌های لیست‌های اصولگرایان در تهران رای خواهند آورد.

قربانی شرایط انتخاباتی و کاندیداها را در شهرستان‌ها متفاوت بیان کرد و گفت: به دلیل این‌که شهرستان‌ها اصولا یک یا دو نماینده خواهند داشت، رقابت میان افراد شکل می‌گیرد و هر کس مقبولیت بیشتری پیدا کند برنده خواهد بود.

وی هم‌چنین یادآور شد: پیروزی افراد در انتخابات بر اساس شناخت مردم انجام می‌گیرد. لذا ممکن است کسی حتی در شهرهای بزرگ رای آورد که در لیست‌ها نباشد، البته نباید نقش گروه‌ها و احزاب را نادیده گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet