هدر موبایل
1390/12/08 14:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نجابت:

حضور پرشور در پای صندوق‌های رای،پاسخی به تحریم‌هاست

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، تصریح کرد:در شرایط فعلی و با وجود در پیش داشتن انتخابات، مردم می‌توانند با حضور پرشور در پای صندوق‌ها،تقابلی جدی‌تر در برابر تحریم‌ها از خود نشان دهند.
حضور پرشور در پای صندوق‌های رای،پاسخی به تحریم‌هاست یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، تصریح کرد:در شرایط فعلی و با وجود در پیش داشتن انتخابات، مردم می‌توانند با حضور پرشور در پای صندوق‌ها،تقابلی جدی‌تر در برابر تحریم‌ها از خود نشان دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/15412.jpg حضور,پرشور,در,پای,صندوق‌های,رای،پاسخی,به,تحریم‌هاست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین نجابت،درباره‌ی راهکارهای موجود برای دورزدن تحریم‌های اعمال شده ازسوی غرب،به ایسنا گفت:درحال حاضر اولین شرطی که تحریم‌ها را موفق نخواهد کرد، انسجام مسوولین در مواضع، در روابط خارجی و در مسائل ملی است که این می‌تواند مانعی بزرگ در برابر تحریم‌ها و تحریم کنندگان باشد.

به گفته وی، تحریم‌ها را فرصتی در اختیار نظام و مسوولین دانست.

وی با بیان اینکه هدف تمامی تحریم‌ها فلج کردن کشور است،ادامه داد:مردم با بصیرتی که دارند می‌دانند در شرایط تحریم باید خویشتن‌داری داشته و به دنبال حاشیه‌های اجتماعی نباشند.

نماینده‌ی مردم تهران درمجلس،با تاکید بر اینکه مسوولین باید در راستای دورزدن تحریم‌ها تلاش کنند،اظهار داشت: نظام تاکنون در مقابله با تحریم‌ها بسیار موفق بوده و توانسته بسیاری از تحریم‌ها را باطل کند.

نجابت بااشاره به موفقیت دانشمندان کشورمان دربحث انرژی هسته‌ای،تصریح کرد:دانشمندان کشور ما ‌توانسته‌اند از تحریم‌ها به عنوان یک فرصت استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet