هدر موبایل
1390/12/08 13:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رسایی:

رقابت‌ علاوه بر چهره‌ها و فهرست‌ها در میان مردم نیز حس می‌شود

نماینده مردم تهران درمجلس با اشاره به تفاوت فضای انتخاباتی در شهرهای کوچک و بزرگ اظهار کرد: از میان فهرست‌های متعدد ارائه شده قطعا هیچ فهرستی به صورت کامل رای نمی‌آورد.
رقابت‌ علاوه بر چهره‌ها و فهرست‌ها در میان مردم نیز حس می‌شود نماینده مردم تهران درمجلس با اشاره به تفاوت فضای انتخاباتی در شهرهای کوچک و بزرگ اظهار کرد: از میان فهرست‌های متعدد ارائه شده قطعا هیچ فهرستی به صورت کامل رای نمی‌آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/9127.jpg رقابت‌,علاوه,بر,چهره‌ها,و,فهرست‌ها,در,میان,مردم,نیز,حس,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حمید‌ رسایی به ایسنا گفت:دراین انتخابات برخلاف دوره‌های گذشته،مردم براساس شناختی که دارند رای می‌دهند و رقابت‌ نه تنها میان چهره‌ها و لیست‌ها سنگین است بلکه در میان مردم نیز کاملا حس می‌شود.

وی خاطر نشان کرد:فکر می‌کنم مردم براساس شناختی که از افراد و عملکردشان نسبت به فتنه 88 و حلقه‌ انحرافی دارند و هم‌چنین عملکردی که چهره‌ها، احزاب و گروه‌ها در بزنگاه‌های مهمی که مربوط به مسائل عمومی مردم بوده از خود نشان داده‌اند، نماینده خود را انتخاب می‌کنند.

نماینده مردم تهران درمجلس در ادامه اظهار کرد:مردم دفعات قبل به دلیل حضور اصلاح‌طلبان و با توجه به این که بسیاری نگران بودند که عناصر اصلاح‌طلبی که اعتقادی به انقلاب اسلامی و‌آرمان‌های امام (ره) نداشتند به مجلس ورود پیدا کنند،از روی اجبار و اکراه به لیستی رای می‌دادند که تمام آن لیست را قبول نداشتند.

رسایی ادامه داد:در این دوره از انتخابات و به دلیل اینکه فتنه سال 88 اتفاق افتاده و دیگر عناصر اصلاح‌طلب از گردونه نظام و انتخاب و اقبال مردم خارج شده و دراین عرصه حضور پیدا نکردند،رقابت سنگین‌تر و حق انتخاب برای مردم بهتر شده است.

وی افزود:مردم در این دوره ازمیان کسانی است که اصل نظام را قبول دارند، اما از سلیقه‌های متفاوتی برخوردار هستند انتخاب می کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس،درباره نحوه انتخاب مردم درشهرهای بزرگ و شهرستان‌ها گفت:در شهرستان‌ها فضا در تمام سال‌ها و دوره‌های مختلف انتخابات به یک شکل بوده است اما در تهران و شهرهای بزرگ متفاوت است، در واقع در شهرستان‌های کوچک متاسفانه مسائل محلی و قومی و‌ قبیله‌ای نقش بیشتری دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet