هدر موبایل
1390/12/09 09:59:04
سرویس استان ها
علیرضا منادی سفیدان:

برخی از واحدهای تولیدی تبریز تعطیل شده‌اند

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذر شهر در مجلس با بیان اینکه برخی از واحدهای تولیدی تبریز تعطیل شدنده‌اند، گفت: متاسفانه بانک‌ها همکاری لازم را با بخش خصوصی انجام نمی‌دهند و این امر موجب شده تا گردش مالی در کارخانه‌ها و بخش تولیدی با رشد منفی اقتصادی همراه باشد.
برخی از واحدهای تولیدی تبریز تعطیل شده‌اند نماینده مردم تبریز، اسکو و آذر شهر در مجلس با بیان اینکه برخی از واحدهای تولیدی تبریز تعطیل شدنده‌اند، گفت: متاسفانه بانک‌ها همکاری لازم را با بخش خصوصی انجام نمی‌دهند و این امر موجب شده تا گردش مالی در کارخانه‌ها و بخش تولیدی با رشد منفی اقتصادی همراه باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/5944.jpg برخی,از,واحدهای,تولیدی,تبریز,تعطیل,شده‌اند Icana

علیرضا منادی سفیدان درگفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: سهم 30 درصدی صنعت از محل اجرای هدفمند کردن یارانه از سوی دولت پرداخت نشده است واین درحالی که دولت باید تسهیلات لازم را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی درکشورمهیا کند و بر عملکرد این بخش نظارت کارآمد داشته باشد.

نماینده مردم تبریز،اسکو وآذرشهردرمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بخش خصوصی به حمایت دولت برای سرمایه‌گذاری دربخش‌های مختلف صنعتی نیاز دارد، زیرا بخش خصوصی ظرفیت بالای در توسعه اشتغال در کشوردارد.

منادی سفیدان افزود: یکی ازشاخص‌هایی که موجب موفقیت بخش خصوصی می‌شود این است که بخش خصوصی به عنوان یک عضو محرک و پیشرو دراقتصاد و صنعت کشور به شمارآید.

نماینده تبریز تصریح کرد: خصوصی‌سازی دربخش صنعت باید با اتکا بریک برنامه‌ریزی کارآمد واصولی وبا حمایت دولت آغازشود چرا که برخی سرمایه گذاران به علت نبود تسهیلات کارآمد برای سرمایه‌گذاری دراین بخش انگیزه خود را برای سرمایه گذاری از دست می‌دهند.

وی ادامه داد: حمایت ونظارت بر بخش صنعت درشهر تبریز پیامدهای مثبتی دارد. ایجاد اشتغال برای جوانان، افزایش سطح رفاه عمومی و بالا بردن انگیزه برای سرمایه گذاری در بخش صنعتی از جمله مواردی است که می‌تواند پس از رونق بخش خصوصی روی دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس، یادآورشد: دولت باید با یک برنامه‌ریزی کارآمد بخش خصوصی را تقویت کند زیرا بخش خصوصی نقطه ثقل حرکت فعالیت‌های صنعتی در کشور به حساب می‌آید./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet