شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/08 16:49:27
سرویس فرهنگی

تمدید مهلت ارسال مقاله به سومین نشست تخصصی تاریخ مجلس

مدیر مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی از تمدید مهلت ارسال مقاله به سومین همایش تخصصی تاریخ مجلس تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۱ خبر داد.
تمدید مهلت ارسال مقاله به سومین نشست تخصصی تاریخ مجلس مدیر مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی از تمدید مهلت ارسال مقاله به سومین همایش تخصصی تاریخ مجلس تا 15 فروردین ماه سال 91 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/6307.jpg تمدید,مهلت,ارسال,مقاله,به,سومین,نشست,تخصصی,تاریخ,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت علی ططری برگزاری نشست‌های تخصصی تاریخ مجلس را سیاست کتابخانه مجلس در راستای تقویت تاریخ‌نگاری در این حوزه توصیف کرد و گفت: در تداوم برگزاری نشست‌های تخصصی تاریخ مجلس در سه سال گذشته، سومین نشست از این سلسله همایش‌ها اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

مدیر مرکز اسناد کتابخانه مجلس هدف افزود: مجلس و قانون‌گذاری، مجلس و مردم، مجلس و سیاست خارجی، مجلس و علما، مجلس و دولت، مسائل سیاسی، اجتماعی، قضایی و حقوقی در حوزه مجلس و روند برگزاری انتخابات در مجالس شورای ملی سیزدهم تا شانزدهم از جمله محورها و زیرشاخه‌های اصلی سومین نشست تخصصی تاریخ مجلس خواهد بود.

وی برگزاری چنین همایش هایی را موجب حرکت رو به جلو در حوزه تاریخ نگاری مجلس دانست و افزود: در این نشست‌ها٬ پژوهشگران و محققان و علاقه‌مندان تاریخ مجلس گرد هم می‌آیند و در پایان منشورات و مستندات علمی در حوزه تاریخ نگاری مجلس، خروجی مثبت این نشست‌ها خواهد بود.

ططری با بیان اینکه تاکنون 130 چکیده مقاله به دبیرخانه سومین نشست تخصصی تاریخ مجلس ارسال شده است، گفت: پیش از این فرصت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش تا پنجم اسفند ماه سال جاری اعلام شده بود که با توجه به استقبال و درخواست محققان و علاقه‌مندان، این فرصت تا 15 فروردین 91 تمدید شده است.

وی تاریخ اعلام شده را غیرقابل تمدید عنوان کرد و ادامه داد: از محققان تقاضا داریم تا در فرصت تعیین شده اصل مقالات خود را به دبیرخانه سومین همایش تخصصی تاریخ مجلس ارسال کنند تا در فرصت باقی مانده مقالات داوری و مقالات برجسته برای ارائه در همایش انتخاب شوند.

موضوع سومین نشست تخصصی تاریخ مجلس، نگاهی به ساختار و کارکرد مجلس شورای ملی در دوره‌های سیزدهم تا شانزدهم است و در ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet