شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/08 16:04:32
سرویس سیاسی
رییس ستاد انتخابات کشور:

تاکید تمام دولتمردان، بی طرفی و امانتداری رای مردم

رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه دولت و شخص رییس جمهوری برای احدی کوچکترین توصیه را هم نداشتند، گفت: تمام توصیه دولتمردان حفظ بی‌طرفی، امانتداری و رعایت حقوق آحاد مختلف است.
تاکید تمام دولتمردان، بی طرفی و امانتداری رای مردم رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه دولت و شخص رییس جمهوری برای احدی کوچکترین توصیه را هم نداشتند، گفت: تمام توصیه دولتمردان حفظ بی‌طرفی، امانتداری و رعایت حقوق آحاد مختلف است. https://cdn.icana.ir/d/019/9119.jpg تاکید,تمام,دولتمردان،,بی,طرفی,و,امانتداری,رای,مردم Icana

 به گزارش خانه ملت به نقل از ایرنا، سید صولت مرتضوی رییس ستاد انتخابات کشور گفت: دولت و شخص رییس جمهوری برای احدی کوچکترین توصیه ای را هم نداشتند و تمام توصیه دولتمردان در جمع فرمانداران و استانداران واعضای ستاد انتخابات کشور حفظ بی طرفی، امانتداری و رعایت حقوق آحاد مختلف بودهاست.
معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه فعالیت تبلیغاتی نامزدهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از صدا و سیما، تریبون نمازجمعه،رسانه های دولتی و دستگاه های دولتی ممنوع است تاکید کرد:به استناد ماده59 قانون انتخابات جمهوری اسلامی ایران انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی از زمان اعلامرسمی اسامی نامزدهای مجلس شورای اسلامی در صدا و سیما، تریبون نمازجمعه، رسانه های دولتی و دستگاه های دولتی ممنوع است.
رییس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: براساس قانون، نامزدها به هیچ وجه نمی توانند از امکانات دولتی و صدا و سیما در جهت تبلیغات استفاده کنند و این کار ممنوع است.
مرتضوی با بیان اینکه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: تمامی شرایط و بسترهای لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و قانونمند در کشور فراهم شده است./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet