هدر موبایل
1390/12/08 15:25:48
سرویس سیاسی

برنامه پارلمان لبنان برای دفع تهدیدات احتمالی

رئیس پارلمان لبنان از ارائه طرحی برای دفع تهدیدات علیه این کشور در پی ناآرامی‌های اخیر سوریه خبر داد.
برنامه پارلمان لبنان برای دفع تهدیدات احتمالی رئیس پارلمان لبنان از ارائه طرحی برای دفع تهدیدات علیه این کشور در پی ناآرامی‌های اخیر سوریه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/5454.jpg برنامه,پارلمان,لبنان,برای,دفع,تهدیدات,احتمالی Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از روزنامه دیلی استار،  «میشل موسی» نماینده پارلمان لبنان امروز –دوشنبه- از ارائه برنامه‌ای از سوی «نبیه بری» خبر داد که طی آن برای مقابله با پیامدهای حوادث اخیر سوریه و رویدادهای منطقه خاورمیانه بر لبنان برنامه‌ریزی‌های انجام شده است.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته از سوی رئیس پارلمان لبنان برای حفاظت از مرزها و مناطق مرزی این کشور گفت نتایج مذاکرات مقام‌های پارلمانی به زودی اعلام می‌شود.

هزاران نفر از مردم سوریه ساکن در شهرهای مرزی این کشور با لبنان، تاکنون و از زمان آغاز خشونت‌های گروه‌های تررویستی حاضر در سوریه علیه غیرنظامیان به لبنان مهاجرت کرده‌اند.

درگیری میان نیروهای دولتی سوریه و گروه‌های تروریستی در این کشور تاکنون صدها کشته برجای گذاشته است.

 این گروه ها از حمایت گروه تروریستی القاعده و کشورهای غربی برخوردار هستند.

این در حالی است که تلاش‌های کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی برای ضربه زدن به حاکمیت در سوریه با شکست مواجه شده است.

سوریه که از اهمیت استراتژیک در منطقه خاورمیانه برخوردار است، همواره بر اجرای اصلاحات و پاسخ به خواسته‌های مردمی حمایت کرده است و در جدیدترین اقدام، قانون اساسی جدید سوریه به رفراندوم گذاشته شد که با استقبال عمومی مواجه شد.

بر اساس بخشی از اصلاحات بر قانون اساسی سوریه، مدت ریاست جمهوری در این کشور هفت سال تعیین شده است که قابل تکرار نیز نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet