هدر موبایل
1390/12/08 15:54:35
سرویس سیاسی
مدیرکل سیاسی وزارت کشور:

هیچ نامزد قانون‏شکنی حاشیه امن ندارد

مدیرکل سیاسی وزارت کشور، گفت: تا ۱۲ اسفند و روز برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، هیچ نامزد قانون‏شکنی حاشیه امن نخواهد داشت.
هیچ نامزد قانون‏شکنی حاشیه امن ندارد مدیرکل سیاسی وزارت کشور، گفت: تا 12 اسفند و روز برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، هیچ نامزد قانون‏شکنی حاشیه امن نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/16481.jpg هیچ,نامزد,قانون‏شکنی,حاشیه,امن,ندارد Icana

 به گزارش خانه ملت به نقل از فارس، محمدعلی پورموسوی با بیان اینکه قانون تکلیف همگان اعم از انتخاب‌کننده و انتخاب‌شونده را در انتخابات مشخص کرده است گفت: مسئولان نظام مقدس اسلامی نیز در زمینه برگزاری انتخابات در همه ادوار عمل به قانون را در دستور کار خود قرار می‏دهند.

پورموسوی اضافه کرد: در سایه اجرای قوانین در هیچ جای کشور و برای هیچ فردی حاشیه امنیت جهت تخلف وجود ندارد.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور افزود: در هر مرحله‏ای از جریان انتخابات تخلف از سوی افراد قابل پیگیری بوده و برخوردها برابر قوانین است.

وی با اشاره به بیانات مقام عظمای ولایت پیرامون اهمیت انتخابات تصریح کرد: در بیانات رهبر معظم انقلاب، اهمیت انتخابات و حضور گسترده مردم مورد تاکید ایشان قرار گرفت.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور ادامه داد: تداوم پیروزی‏های نظام مقدس اسلامی با حضور گسترده مردم در عرصه انتخابات بر همه آحاد جامعه روشن است.

وی از وضوح در میزان شرکت مردم در انتخابات همه ادوار سخن به میان آورد و افزود: آمار، ارقام و حضور کمی مردم شریف ایران اسلامی در انتخابات همه ادوار تاریخ 33 سال انقلاب اسلامی کاملا مشهود است.

پورموسوی تصریح کرد: از این‌رو، تاثیر این حضور در انتخابات آتی برای دوستان انقلاب و دشمنان مردم ایران اسلامی قابل ارزیابی است.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور افزود: با این حماسه‏سازی گسترده در انتخابات علاوه بر چیرگی جریان یأس و ناامیدی بر اردوگاه دشمنان، مسئولان نظام مقدس نیز باید برنامه‏های خود را بر مبنای این اقتدار مردم پایه‏ریزی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet