هدر موبایل
1390/12/09 10:26:00
سرویس اجتماعی
عزت‌الله دهقانی:

عملکرد سازمان نوسازی مدارس رضایت‌بخش بوده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه از عملکرد سازمان نوسازی مدارس کشور رضایت کامل دارد، گفت: درهیچ دوره‌ای نوسازی و بازسازی مدارس تا این حد افزایش نداشته و همین مساله نشان‌دهنده موفقیت این سازمان به شمار می‌رود.
عملکرد سازمان نوسازی مدارس رضایت‌بخش بوده است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه از عملکرد سازمان نوسازی مدارس کشور رضایت کامل دارد، گفت: درهیچ دوره‌ای نوسازی و بازسازی مدارس تا این حد افزایش نداشته و همین مساله نشان‌دهنده موفقیت این سازمان به شمار می‌رود. https://cdn.icana.ir/d/019/10283.jpg عملکرد,سازمان,نوسازی,مدارس,رضایت‌بخش,بوده,است Icana

عزت‌الله دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بررسی بودجه سال 91 وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: در لایحه بودجه اعتبارات جاری و عمرانی خوبی برای آموزش و پرورش پیش بینی شده که بسیار امید بخش است.

نماینده درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر می‌رسد که بودجه پیش‌بینی شده در سال آینده برای آموزش و پرورش کافی است زیرا افزایش حقوق‌ها در آن پیش‌بینی شده است.

وی به ردیف بودجه بازسازی و نوسازی مدارس اشاره کرد و ادامه داد: در آن بخش، یک هزار میلیارد تومان اختصاص داده شده است که باید تغییر کند چرا که معتقدیم با توجه به عمق مشکلات این بخش کافی نیست و باید افزایش یابد.

این نماینده مردم در مجلس هشتم بیان کرد: چندی پیش مرتضی رئیسیرئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به کمیسیون آموزش و تحقیقات آمدند و گزارشی را درباره عملکرد این سازمان ارائه دادند و اعضای کمیسیون نیز در این جلسه به برخی نکات برای بازسازی مدارس فرسوده در استان‌های متفاوت کشور اشاره کردند.

دهقانی با تاکید بر اینکه از عملکرد سازمان نوسازی مدارس کشور رضایت کامل دارد، گفت: درهیچ دوره‌ای نوسازی و بازسازی مدارس تا این حد افزایش نداشته و همین مساله نشان‌دهنده موفقیت این سازمان به شمار می‌رود.

متن کامل ماده واحده 19 بندی لایحه بودجه سال 1391 کل کشور با منابع و مصارف بیش از 510 هزار میلیارد تومانی 12 بهمن ماه از سوی رئیس جمهور تقدیم مجلس شد.

بودجه سال 1390 آموزش و پرورش حدود 12 هزار میلیارد تومان بود و بر اساس اعلام کارشناسان این بودجه در سال 1391 نیز دستخوش افزایشی خواهد بود./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet