خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/08 16:12:26
سرویس سیاسی
حیدری دستنایی:

اتحاد و همدلی، حضور مردم در انتخابات را پرشورتر خواهد کرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتخابات را مایه اقتدار نظام خواند و گفت: اقدامات قانونمند، طرح وعده‌های عملی، آگاه کردن مردم از خدمات گسترده نظام و پرهیز از هرگونه اختلافات قومی و گروهی، به حضور پرشور مردم در انتخابات و در نهایت افزایش اقتدار نظام خواهد انجامید.
اتحاد و همدلی، حضور مردم در انتخابات را پرشورتر خواهد کرد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتخابات را مایه اقتدار نظام خواند و گفت: اقدامات قانونمند، طرح وعده‌های عملی، آگاه کردن مردم از خدمات گسترده نظام و پرهیز از هرگونه اختلافات قومی و گروهی، به حضور پرشور مردم در انتخابات و در نهایت افزایش اقتدار نظام خواهد انجامید. https://cdn.icana.ir/d/019/9120.jpg اتحاد,و,همدلی،,حضور,مردم,در,انتخابات,را,پرشورتر,خواهد,کرد Icana

نوراله حیدری دستنایی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نقاط ضعف دشمن باید نقاط قوت ما باشد، افزود: دشمن با هدف قرار دادن انتخابات در تلاش است تا از راه‌های مختلف مشارکت مردم در انتخابات را کم‌رنگ جلوه دهد بر این اساس مردم، کاندیداها و طرفدارانشان باید با اتحاد و همدلی دشمن را در دستیابی به اهداف خود ناکام بگذارند.

نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ بیگانه‌ای دلسوز ملت ایران نیست، ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرنوشت مردم را به مردم واگذار کرده، بنابراین اگر مردم به وضع موجود اعتراض داشته و خواستار تغییر در وضع موجود هستند با حضور در انتخابات می‌توانند شرایط مطلوب خود را حاکم کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان در مجلس هشتم، با بیان اینکه دشمن با هدف کم‌رنگ کردن انتخابات مجلس سعی در ناکارآمد نشان دادن مجلس دارد، یادآور شد: دشمن درصدد است تا به جامعه القا کند که نظام توجهی به رای مردم نداشته و در تلاش است تا زمینه ورود نامزدهای مشخصی را به مجلس فراهم کند که البته هوشیاری مردم پاسخی دندان شکن به این توطئه دشمن خواهد بود.

حیدری با تاکید بر اینکه دشمن از هم‌اکنون به دنبال زیر سوال بردن انتخابات مجلس است، افزود: دشمن از آنجا که به خوبی از استقبال مردم برای حضور در انتخابات آگاهی دارد درصدد است تا میزان و درصد مشارکت را ساختگی نشان داده اما مردم با حضور پرشور خود همانند گذشته نشان خواهند داد که آمار و ارقام ارائه شده واقعی است.

وی دامن زدن به مسائل قومیتی را از دیگر ترفندهای دشمن برای کم‌رنگ کردن حضور مردم در انتخابات خواند و گفت: علاوه بر این دشمنان از راه کوچک نشان دادن مشکلات داخلی خود و برجسته کردن مشکلات ایران تلاش دارند تا حضور مردم را تحت تاثیر قرار دهند.

عضو کمیسیون آموزش در مجلس هشتم، با بیان اینکه نامزدها با معرفی خدمات نظام قادر به خنثی کردن این بخش از توطئه دشمنان خواهد بود گفت: نامزدها باید در تبلیغات انتخاباتی خود که بر اساس مر قانون انجام می شود خدمات گسترده نظام را به مردم معرفی و توطئه دشمنان را خنثی کنند.

این نماینده مردم در مجلس هشتم، در ادامه با بیان اینکه ملت، مسئولان و کاندیداها باید زمینه هرگونه بهانه‌ای را از دست دشمنان بگیرند، یادآور شد: نمایندگان باید از تخریب یا نفی رقبا پرهیز کرده و همچنین از دادن وعده وعیدهای غیرعملی که موجب سلب اعتماد مردم می‌شود دوری کنند، در چنین شرایطی است که می توان شاهد حضور پررنگ مردم در انتخابات بود.

حیدری توجه به خواسته‌های مردم، در نظر گرفتن مسائل ارزشی و دینی، مدنظر قرار دادن منافع ملی و پرهیز از مسائل قومیتی، عقلانی عمل کردن و پرهیز ار رفتارهای احساسی را از دیگر راه‌های جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خواند.

وی با تاکید بر اینکه نماینده باید کلان‌نگر بوده و از محلی‌ و بخشی‌نگری پرهیز کند، تاکید کرد: تشریح وظایف مجلس به عنوان نهادی که به فرموده امام (ره) در راس امور بوده و تاکید بر نقش محوری این نهاد و ترسیم جایگاه دولت از دیگر موضوعاتی است که باید نماینده مورد توجه قرار دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر واقع‌نگر بودن نماینده مجلس، افزود:‌ نماینده نباید بیش از حد معمول به مسائل حوزه انتخابیه پرداخته و در دادن وعده‌ها برای حل مسائل حوزه مربوطه افراط کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet