حلول ماه ربیع الاول
1390/12/09 10:06:43
سرویس اقتصادی
علی‌اکبر آقایی مغانجوقی:

توجه به نیازهای مناطق محروم واجب است

عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم گفت: قطع یارانه خانوارهای مرفه و بی‌نیاز و افزودن آن به یارانه نقدی خانوارهای کم درآمد و همچنین تلاش برای تقویت و رشد اقتصادی مناطق محروم جامعه، از خواسته های مردم حوزه انتخابیه بنده است که موضوعاتی ملی و فراتراز خواست یک حوزه انتخابیه است.
توجه به نیازهای مناطق محروم واجب است عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم گفت: قطع یارانه خانوارهای مرفه و بی‌نیاز و افزودن آن به یارانه نقدی خانوارهای کم درآمد و همچنین تلاش برای تقویت و رشد اقتصادی مناطق محروم جامعه، از خواسته های مردم حوزه انتخابیه بنده است که موضوعاتی ملی و فراتراز خواست یک حوزه انتخابیه است. https://cdn.icana.ir/d/019/3589.jpg توجه,به,نیازهای,مناطق,محروم,واجب,است Icana

علی‌اکبرآقایی مغانجوقی درگفت‌وگو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نیازهای حوزه انتخابیه خود با توجه به هدفمند کردن یارانه‌ها افزود: خواست و توقع مردم حوزه انتخابیه بنده، افزایش میزان یارانه نقدی خانوارها و صحیح عمل کردن دولت نسبت به اقشارکم درامد و قطع یارانه نقدی خانوارهایی با درآمد بالا است که می تواند به عنوان توقع و انتظار کلی مردم جامعه به آن اشاره کرد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: محرومیت‌زدایی و کمک به مناطق محروم و برخورداری بیشتر آنها از منابع و خدمات از جمله مواردی است که باید مد نظر نمایندگان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

این عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: تلاش برای رشد اقتصادی مناطق محروم جامعه و بررسی ابعاد اشتغال در میان جوانان از مهمترین برنامه هایی است که مجلس نهم باید به آنها توجه کند.

 آقایی با اشاره به اولویت های کاری خود در صورت ورود مجدد به مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در صورت راهیابی به مجلس نهم، اتمام پروژه های نیمه کاره و حرکت در مسیر برنامه پنجم توسعه در راستای تحقق رشد اقتصادی و در نهایت نگاه به افق چشم انداز 20 ساله از مهمترین اولویت کاری بنده برای مجلس آینده است تا به این واسطه بتوانم اهداف و برنامه های مد نظرنظام را در پیش گرفته و برای ارتقای آن اهداف، قدمی هرچند کوچک بردارم.

با توجه به شرایط نامطلوب اقتصادی جامعه و تحریم ها و فشارهایی که دشمنان انقلاب بر جامعه تحمیل کرده‌اند وهمچنین اجرای نادرست هدفمندی یارانه‌ها با شیب تند از سوی دولت و همچنین فشاری که بر مردم جامعه وارد می‌شود؛ باید یارانه نقدی افراد متمول و بی نیاز جامعه به حساب افراد نیازمند و کم درآمد جامعه واریز و خرج بیمه بیکاری جوانان و حمایت مالی اقشار کم درآمد جامعه شود./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet