هدر موبایل
1390/12/09 10:23:22
سرویس فرهنگی
رحیم‌زاده:

مسابقات تیراندازی با کلت کمری مدیران ارشد مجلس برگزار شد

رئیس اداره تربیت بدنی مجلس از برگزاری مسابقات تیراندازی با کلت کمری مدیران ارشد مجلس شورای اسلامی خبر داد.
مسابقات تیراندازی با کلت کمری مدیران ارشد مجلس برگزار شد رئیس اداره تربیت بدنی مجلس از برگزاری مسابقات تیراندازی با کلت کمری مدیران ارشد مجلس شورای اسلامی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/16576.jpg مسابقات,تیراندازی,با,کلت,کمری,مدیران,ارشد,مجلس,برگزار,شد Icana

محمدعلی رحیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت گفت: با مشارکت اداره تربیت بدنی مجلس و مرکز مقاومت قوه مقننه (بسیج مجلس) اولین دوره آموزش و مسابقات تیراندازی با کلت کمری برای مدیران ارشد مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

رئیس اداره تربیت بدنی مجلس افزود: این دوره دارای دو کلاس در تاریخ‌های سوم و هشتم اسفند ماه بود که با حضور 20 نفر شرکت کننده برگزار شد و در انتها نیز با انجام مسابقه رقابتی میان آنها سعی در ایجاد انگیزه کاری داشتیم.

رحیم زاده با اشاره به برگزیدگان این سابقه اعلام کرد: اینجانب  با 92 امتیاز اول شدم و در رتبه‌های بعدی٬ ابوالفضل الموتیان٬ جانشین معاونت قوانین با 91 امتیاز و محسن رحیمیان٬ منشی دفتر رییس مجلس قرار گرفتند.

وی برگزاری این مسابقات را نتیجه حمایت و پشتیبانی علی افراشته٬ معاون اجرایی رئیس مجلس دانست و اضافه کرد: مدیران مجلس در نامه‌ای به آقای افراشته خواستار ادامه این دوره‌ها در رشته تفنگ بادی نیز شده‌اند که او نیز موافقت کرده است.

مسابقات تیراندازی با کلت کمری مدیران ارشد مجلس شورای اسلامی در سالن تیراندازی موسسه فرهنگی ورزشی برق تهران در میدان شهدا برگزار شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet