شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/12/09 11:45:48
سرویس سیاسی
شریعتی:

پیام انتخابات مجلس به دشمنان، اقتدار ایران و پشتیبانی همیشگی مردم خواهد بود

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، پیام انتخابات مجلس به دشمنان را افزایش صلابت و اقتدار ایران و پشتیبانی همیشگی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و گفت: حضور پر‌شور مردم تضمین‌کننده امنیت و توسعه همه جانبه کشور است.
پیام انتخابات مجلس به دشمنان، اقتدار ایران و پشتیبانی همیشگی مردم خواهد بود عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، پیام انتخابات مجلس به دشمنان را افزایش صلابت و اقتدار ایران و پشتیبانی همیشگی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و گفت: حضور پر‌شور مردم تضمین‌کننده امنیت و توسعه همه جانبه کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/13705.jpg پیام,انتخابات,مجلس,به,دشمنان،,اقتدار,ایران,و,پشتیبانی,همیشگی,مردم,خواهد,بود Icana

عفت شریعتی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر قرار گرفتن در آستانه انتخابات مجلس نهم، افزود: با توجه به اینکه دشمنان درتلاشند تا مردم را از حضور در تعیین سرنوشت خود دلسرد کنند، رسانه ملی نقش محوری و مهم در خنثی کردن توطئه دشمنان برعهده خواهد داشت به طوریکه با پخش برنامه‌های متفاوت می‌تواند اطلاعات لازم انتخاباتی را در اختیار مردم قرار دهد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، همچنین بر نقش مسئولان اجرایی در پرشور کردن انتخابات تاکید کرد و ادامه داد: مسئولان اجرایی نیز می‌توانند مطابق قانون در انجام تبلیغات قانونی با نامزدها همکاری کرده و ساماندهی لازم را در این زمینه داشته باشند زیرا تبلیغات گسترده نقش مهمی در پرشور کردن انتخابات خواهد داشت.

وی تبلیغات سالم را از حقوق قانونی کاندیداها خواند و یادآور شد: برای اینکه شاهد انتخاباتی پر شور در این دوره باشیم مسئولان اجرایی می‌توانند از سخت‌گیری بیش از حد خودداری کرده و اجازه تبلیغات موثر را به نامزدها بدهند، همچنین با توجه به سرد بودن هوا می طلبد که مسئولان اجرایی با حفاظت از تابلوهای تبلیغاتی فضای انتخابات را در نقاط مختلف شهر حاکم کنند.

شریعتی با بیان اینکه علی‌رغم تاثیرات و تبلیغات منفی دشمنان برای کم‌رنگ نشان دادن حضور مردم در انتخابات، در روز جمعه شاهد حضور پرصلابت ملت ایران در صحنه خواهیم بود، تاکید کرد: برگزاری نشست‌های متعدد، مناظره و گفت وگوی کاندیداها از سوی ستادهای انتخاباتی نیز از دیگر راه‌هایی است که در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی موثر است.

وی با تاکید بر اینکه مردم مهم‌ترین نقش را در پرشور کردن انتخابات برعهده دارند، گفت: با توجه به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران پشتوانه مردمی داشته و حضرت امام هم بر مردمی و جمهوریت نظام به شدت تاکید داشتند، بنابراین مهم ترین نقش را مردم با حضور پرشور در انتخابات ایفا خواهد کرد، مردم با حضور در مراسم مناظره، ملاقات مستقیم با کاندیداها، دیدار و مشورت با عقلای قوم برای شناسایی نامزدهای اصلح می توانند به پر شور شدن انتخابات کمک کنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس هشتم یادآور شد: امروز که دشمنان ایران اسلامی در خارج از کشور وایادی آنان در داخل چشم به انتخابات ایران دوخته و سعی دارند از آن برای پیاده کردن توطئه های خود بهره بگیرند، حضور پر شور مردم همانند سال های گذشته تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

عضو کمیسیون شوراها در مجلس هشتم، مردم ایران را مردمی بصیر و آگاه خواند و تاکید کرد: طبق دستور و تاکید قرآن کریم، مردم باید در انتخابات این دوره هم، صحبت‌های نامزدهای مختلف را شنیده و در نهایت پس از مشورت با علمای حوزه و دانشگاه و افراد آگاه می توانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پاسخ انتخابات آینده مجلس به دشمنان افزایش صلابت و اقتدار ایران و پشتیبانی همیشگی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی است، به عبارتی حضور پر شور مردم آیینه تمام نمای حرکت مسلمانان در موج بیداری اسلامی در منطقه خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet