انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/09 11:38:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو جامعه روحانیت مبارز:

حضور افراد در صحنه جزو تکلیف آنان محسوب می شود

نماینده مردم بیرجند و درمیان درمجلس گفت:نمی شود افراد را متهم کرد باید همه در انتخابات حضور داشته باشند و خودشان را عرضه کنند؛ولی چهارچوبی که بهترین افراد بتوانند وارد مجلس شوند ایجاد شود.
حضور افراد در صحنه جزو تکلیف آنان محسوب می شود نماینده مردم بیرجند و درمیان درمجلس گفت:نمی شود افراد را متهم کرد باید همه در انتخابات حضور داشته باشند و خودشان را عرضه کنند؛ولی چهارچوبی که بهترین افراد بتوانند وارد مجلس شوند ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg حضور,افراد,در,صحنه,جزو,تکلیف,آنان,محسوب,می,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی،عضو جامعه روحانیت مبارزبا اشاره به اینکه هررقیبی تلاش می کند تا رقیب خود را دچار تشدید کند،به باشگاه خبرنگاران گفت:اینکه بیان می شود تعدد لیست های اصولگرایان با مدیریت پنهان اصلاح طلبان انجام می شود،غیرقابل تامل نیست و به طورطبیعی هر رقیبی تلاش دارد تا رقیب خود را دچار تشدید کند؛اما واقعیت مطلب این است که همواره مسئله مجلس و وضعیت آینده به گونه ای بوده است که حضور تمامی افراد در صحنه لازم و جزو تکلیف آنان محسوب می شود.
نماینده مردم بیرجند و درمیان درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:نمی شود افراد را متهم کرد باید همه در انتخابات حضور داشته باشند و خودشان را عرضه کنند؛ولی باید چهارچوبی که بهترین افراد بتوانند وارد مجلس شوند ایجاد شود.
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی ادامه داد: در لیست های ارایه شده برای انتخابات تا حدی به انتخابات بهترین افراد توجه شده و من تصورمی کنم حضور افراد با گرایش های مختلف در انتخابات زمینه ساز مشارکت مردمی می شود.
نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با شاره به تعدد لیست های انتخاباتی اظهار داشت: تعدد این لیست ها تا حدی مردم را دچار تزلزل می کند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصولگرا نباید در لیست اصلاح طلب قرار بگیرد گفت: اگر کسی اصولگرا باشد در لیست اصلاح طلب نباید قرار بگیرد چرا که این تفکر در یکجا جمع نمی شود و من معتقدم که اگر فرد اصولگرایی در لیست اصلاح طلبی قرار بگیرد دیگر اصولگرا نیست./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet