پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1390/12/09 13:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابطحی:

فهرست‌های متعدد،نویددهنده انتخاباتی پرشور است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم گفت:فهرست‌های متعدد، نویددهنده انتخاباتی پرشور و پویاست.
فهرست‌های متعدد،نویددهنده انتخاباتی پرشور است عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم گفت:فهرست‌های متعدد، نویددهنده انتخاباتی پرشور و پویاست. https://cdn.icana.ir/d/019/7498.jpg فهرست‌های,متعدد،نویددهنده,انتخاباتی,پرشور,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛سید محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در خانه ملت به باشگاه خبرنگاران گفت:متاسفانه از جمله بداخلاقی‌های انتخاباتی این است که برخی کاندیداها تلاش دارند تا با تخریب رقیب، وارد مجلس شوند و بدیهی است که کسی که با بی‌تقوایی  قصد ورود به مجلس را دارد در آن، دردی از مردم دوا نخواهد کرد.
ابطحی در ادامه با بیان اینکه لیست‌های متعدد اصولگرایی و اصلاح‌طلبی، نوید انتخاباتی پرشور را می‌دهد، تصریح کرد: امیدواریم این تکثرگرایی زمینه‌ساز بروز مشکلاتی برای اصولگرایان در مجلس نشود چرا که تجمیع تمام این سلایق متفاوت در مجلس نهم، دشوار بوده و می‌تواند به کاهش توانمندی مجلس بینجامد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، با بیان اینکه احتمال تکرار ترکیب مجلس هشتم در مجلس نهم وجود دارد، افزود: مجلس هشتم با وجود حضور 200 نفر از اصولگرایان نتوانست از این پتانسیل بهره ببرد به‌گونه‌ای که در برخی مواقع، اقلیت اصلاح‌طلبان، مجلس را اداره کردند لذا تکثر در فهرست‌های اصولگرایان، ممکن است مشکلاتی را در مجلس بوجود آورد.

وی در ادامه برخورد قاطعانه و سریع قوه قضائیه و نیروهای انتظامی را با تخلفات انتخاباتی خواستار شد و گفت: دستگاه قضا باید با برخورد سریع و قاطعانه با تخلفات انتخاباتی، از تشویش اذهان مردم و کاندیداها جلوگیی کرده و با فراهم کردن زمینه‌های انتخابات سالم و رقابتی، مشارکت حداکثری مردم را پایه‌ریزی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet