هدر موبایل
1390/12/09 13:05:53
سرویس سیاسی
سلیمی تاکید کرد:

12 اسفند روز حماسه حضور و شکوه ملت ایران

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، ۱۲ اسفند را روز حماسه حضور و شکوه ملت ایران خواند و گفت: به طور قطع این روز، به روز تجلی اقتدار ملت ایران در عرصه‌های مختلف تبدیل خواهد شد، مردم در این روز بار دیگر اثبات می‌کنند که نقشه و توطئه‌های دشمن را به درستی شناسایی کرده و با حضور پر رنگ خود توطئه‌ها را خنثی خواهند کرد.
12 اسفند روز حماسه حضور و شکوه ملت ایران عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، 12 اسفند را روز حماسه حضور و شکوه ملت ایران خواند و گفت: به طور قطع این روز، به روز تجلی اقتدار ملت ایران در عرصه‌های مختلف تبدیل خواهد شد، مردم در این روز بار دیگر اثبات می‌کنند که نقشه و توطئه‌های دشمن را به درستی شناسایی کرده و با حضور پر رنگ خود توطئه‌ها را خنثی خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/16359.jpg 12,اسفند,روز,حماسه,حضور,و,شکوه,ملت,ایران Icana

علیرضا سلیمی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه انتخابات امسال علی‌رغم توطئه‌های پیچیده دشمنان انتخاباتی جدی، پررنگ و با نشاط خواهد بود، افزود: با توجه به اینکه امروز ایران به عنوان نقطه کانونی موج بیداری اسلامی مطرح شده دشمن در تلاش است تا با تشدید تحریم و تهدید، در راستای کاهش انگیزه مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای گام بردارد.

 

پروژه کاهش انگیزه مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی شکست می‌خورد

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دشمن این روزها پروژه ایجاد بحران مشروعیت را برای نظام جمهوری اسلامی دنبال می‌کند، ادامه داد: دشمنان ایران تمام تلاش خود را از راه‌های مختلف اعم از تحریم و سناریوسازی علیه ایران به کار گرفته‌اند تا مردم را در آستانه انتخابات تحریک و عصبانی و به انجام عکس العمل غیرقابل پیش‌بینی وارداند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس هشتم، مسیر ایران اسلامی را پس از فتنه 88 مسیری پرعزت و افتخار خواند و یادآور شد: با حضور مردم در پای صندوق های رای بار دیگر جشن مردم‌سالاری دینی را در کشور ارج می‌نهیم.

وی با تاکید بر بصیر و آگاه بودن ملت ایران اسلامی، افزود: مردم امروز به خوبی نقطه مورد هدف دشمن را تشخیص داده و با عنایت به همین آگاهی یقین داریم که دشمن توفیقی در دستیابی به توطئه‌های خود برای ایجاد چالش در انتخابات مجلس نخواهد داشت.

 

کاندیداها با رعایت اصول اخلاقی، به پر شور شدن انتخابات کمک کنند

عضو کمیسیون آموزش در مجلس هشتم، با بیان اینکه کاندیداها نیز با رعایت اصولی می‌توانند به افزایش شور و نشاط انتخاباتی کمک کنند، تاکید کرد: نامزدها می‌توانند با رعایت اصول اخلاقی زمینه حضور پر شورتر مردم را فراهم کنند، متاسفانه افرادی در تلاشند تا صحنه انتخابات را به صحنه سیاه‌نمایی دستاوردهای نظام تبدیل کرده و عده‌ای دیگر نیز با مچ‌گیری، تخریب و توهین به دیگران با دنبال ارتقا جایگاه خود در نظر مردم هستند.

سلیمی با تاکید بر اینکه نامزدهایی با هزینه‌های میلیونی به دنبال کلاه‌برداری سیاسی در انتخابات هستند، افزود: به طور قطع پیگیری چنین رفتارهایی از سوی نامزدها آثار منفی در میزان حضور مردم خواهد داشت بنابراین انتظار می‌رود نامزدها با رعایت اصول و موازین، طبق قانون عمل کرده تا  در نهایت شاهد برگزاری انتخاباتی در شان نظام جمهوری اسلامی باشیم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با تاکید بر نقش مسئولان اجرایی برای برگزاری انتخابات پر شور، گفت: مسئولان اجرایی نیز با برخورد به موقع و دقیق با نامزدهایی که در انتخابات به دنبال انتقام گیری از نظام و یا فدا کردن منافع نظام به پای منافع شخصی هستند، مسیر را اصلاح کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet