هدر موبایل
1390/12/09 13:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اجتماعی خبر داد:

رفع بیکاری اولویت کمیسیون اجتماعی مجلس نهم باشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس،گفت: کمیسیون اجتماعی مجلس نهم باید برنامه ریزی دقیقی برای رفع معضل شتغال و تحقق اهداف پیش‌بینی شده داشته باشد.
رفع بیکاری اولویت کمیسیون اجتماعی مجلس نهم باشد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس،گفت: کمیسیون اجتماعی مجلس نهم باید برنامه ریزی دقیقی برای رفع معضل شتغال و تحقق اهداف پیش‌بینی شده داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/10062.jpg رفع,بیکاری,اولویت,کمیسیون,اجتماعی,مجلس,نهم,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛رضا رحیمی‌نسب،با تاکید براینکه کمیسیون اجتماعی کارهای خوب و حائز اهمیتی در طول مجلس هشتم انجام داده است،به ایسنا گفت: تصویب بیمه بیکاری از جمله اقدامات مثبت کمیسیون اجتماعی در طول مجلس هشتم است که بر اساس آن به افراد بیکار پیش از اشتغال حقوق پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: موضوعی که کمیسیون اجتماعی در خصوص آن ضعیف عمل کرده بحث اشتغال است، لذا جا دارد مجلس و دولت آینده و بویژه کمیسیون اجتماعی باید همه تلاش و توانشان را در جهت رفع بیکاری بکار بندند.

عضو کمیسیون اجتماعی در مورد اختصاص نمره به عملکرد کمیسیون اجتماعی در طول مجلس هشتم، اظهار کرد: کمیسیون اجتماعی در کل می‌تواند نمره قبولی را کسب کند اما می‌تواند برای مجلس آینده بهترعمل کرده و جامع‌تر حرکت کند.

نماینده مردم خرم‌آباد،در خاتمه اظهار امیدواری کرد که همه مردم با شور و نشاط در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کنند./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet