هدر موبایل
1390/12/09 13:28:13
سرویس سیاسی
آیت الله مقتدایی تاکید کرد:

تخریب کنندگان ابزار دست فتنه گران و انحرافیون

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشورگفت: باید مردم ما بدانند که کسانی که علیه آیت الله مهدوی کنی بولتن سازی کرده اند صلاحیت نشستن در کرسی های مجلس را ندارند. مردم ما باید این گونه افراد را از همان ابتداء ورودشان به عرصه انتخابات شناخته باشند. بدون تردید تخریب کنندگان ابزار دست فتنه گران و انحرافیون هستند.
تخریب کنندگان ابزار دست فتنه گران و انحرافیون مدیر حوزه های علمیه سراسر کشورگفت: باید مردم ما بدانند که کسانی که علیه آیت الله مهدوی کنی بولتن سازی کرده اند صلاحیت نشستن در کرسی های مجلس را ندارند. مردم ما باید این گونه افراد را از همان ابتداء ورودشان به عرصه انتخابات شناخته باشند. بدون تردید تخریب کنندگان ابزار دست فتنه گران و انحرافیون هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/16587.jpg تخریب,کنندگان,ابزار,دست,فتنه,گران,و,انحرافیون Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله مرتضی مقتدایی ضمن تبیین ویژگی های کاندیداها، خواستار ارتقاء آگاهی مردم در شناخت کاندیداهایی فتنه و انحراف و کسانی که صلاحیت نشستن بر روی کرسی مجلس ندارند، شد.

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور به تبیین ویژگی نمانده مطلوب پرداخت و گفت: از مهمترین ویژگی هایی که برای نمایندگان می توان تصور کرد تعهد به اسلام و تقید به احکام است. همچنین پیروی از ولی فقیه و تابع نظر ولایت فقیه بودن شاخصه دیگری برای نماینده هاست.

 وی با بیان اینکه پیروی از ولایت فقیه در صدر ویژگی  های لازم برای یک نماینده مطلوب است، افزود: نکته دیگر که حائز اهمیت باید باشد این است که کاندیداها نباید در خط انحراف از ولایت قرار گیرند.

 آیت الله مقتدایی در ادامه خطاب به کسانی که خلاف نظر فرمایشات مقام معظم رهبری در انتخابات فعالیت می کنند و به جای اثبات خود به نفی و تخریب دیگران می پردازند، تصریح کرد: باید مردم ما بدانند که کسانی که علیه آیت الله مهدوی کنی بولتن سازی کرده اند صلاحیت نشستن در کرسی های مجلس را ندارند. مردم ما باید این گونه افراد را از همان ابتداء ورودشان به عرصه انتخابات شناخته باشند. بدون تردید تخریب کنندگان ابزار دست فتنه گران و انحرافیون هستند.

 وی در پاسخ به سوالی درباره ارزیابی وی از وحدتی که با همت جامعتین میان اصولگریان ایجاد شده، تصریح کرد: امیدوارم که به لطف خدا این اتحادی که در حال حاضر اصولگرایان دارند و روی آن نیز پافشاری می کنند، همین روال فعلی را در پیش گرفته، ادامه دهد و وحدت خود را در مجلس نیز حفظ کنند.

 عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه به تبیین نکاتی پرداخت که در ایجاد شکاف بین اصولگرایان می تواند تاثیر گذار باشد و تاکید کرد: لازم است که کاندیداها تابع هواهای نفس و این جریانات انحرافی انسانی نباشند.

به گزارش خانه ملت، آیت الله مقتدایی  همچنین خواستار حضور گسترده مردم در صحنه های انقلابی هم چون انتخابات شد و گفت: ما تجربه سی و چند ساله حضور مردم را درک کرده ایم و مردم ما نشان داده اند که طبق تعبیر مقام معظم رهبری مثل همیشه در انتخابات حضوری دشمن شکن خواهند داشت. امید دارم که مردم با حضور مستحکم شان چشم دشمن را کور می کنند.

 این استاد حوزه علمیه قم در ادامه با تاکید بر اینکه  حضور مردم در انتخابات، تاثیر مستقیمی بر از میان رفتن تحریم های و تهدیدها دارد، اظهار کرد: در حال حاضر دشمنان خیره نگاه می کنند تا ببینند چه تعداد از مردم ما پای صندوق های رای می آیند. دشمنان ما حضور مردم در عرصه انتخابات را ملاک حمایت مردم از نظام می دانند.

 آیت الله مقتدایی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جبهه متحد اصولگرایان ضمن ابراز خرسندی از امید به حضور مردم در انتخابات تاکید کرد: مردم ما همانگونه که نشان دادند در این مرحله هم حضور همه جانبه خواهند داشت تا امید دشمن را ناامید کنند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet