هدر موبایل
1390/12/09 17:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه مجلس:

کاندیداهای مشترک در فهرست‌ها شانس پیروزی بیشتری دارند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:در انتخابات مجلس نهم شانس پیروزی مشترکات لیست‌های انتخاباتی از افرادی که به صورت مستقل شرکت کرده‌اند، بیشتر است.
کاندیداهای مشترک در فهرست‌ها شانس پیروزی بیشتری دارند یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:در انتخابات مجلس نهم شانس پیروزی مشترکات لیست‌های انتخاباتی از افرادی که به صورت مستقل شرکت کرده‌اند، بیشتر است. https://cdn.icana.ir/d/019/13636.jpg کاندیداهای,مشترک,در,فهرست‌ها,شانس,پیروزی,بیشتری,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدحسین فرهنگی با بیان اینکه شانس پیروزی لیست‌ها در شهرهای بزرگ بیشتر از افراد است،به ایسنا گفت:در شهرهای کوچک و شهرستان‌های غیر از مراکز استان، معمولا افراد با هم رقابت می‌کنند که به تبع آن لیست‌ها در شهرهای بزرگ پایه رای را تقویت می‌کنند.

وی با بیان اینکه انتخاب لیست خاص از سوی مردم بستگی به فضای حاکم در آن حوزه انتخابیه دارد، گفت: با توجه به وجود اشتراکات بسیار زیاد در بین لیست‌های ارائه شده، به نظر می رسد که شانس پیروزی کاندیداهای مشترک در لیست‌های مختلف بیشتر از افراد است.
نماینده مردم تبریز در مجلس همچنین با بیان این مطلب که ترکیبی از لیست‌ها و افراد می‌توانند پیروز عرصه رقابت باشند، ویژگی نامزدهای انتخاباتی را نیز در این رابطه بسیار موثر خواند.
فرهنگی، در پایان آشنایی با شیوه‌های قانون‌گذاری، داشتن تحصیلات مرتبط با وظایف قانونگذار، وجدان کاری و اراده جدی برای فعال بودن در حوزه‌های مربوط به وظایف قوه مقننه را از جمله ویژگی‌های کاندیداها برای ورود به مجلس نهم برشمرد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet