هدر موبایل
1390/12/09 13:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

دغدغه نمایندگان مجلس عدالت‌خواهی باشد

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، اظهار داشت:دغدغه نمایندگان مردم باید عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد باشد.
دغدغه نمایندگان مجلس عدالت‌خواهی باشد یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، اظهار داشت:دغدغه نمایندگان مردم باید عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/13490.jpg دغدغه,نمایندگان,مجلس,عدالت‌خواهی,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین نجابت،به ایسنا گفت:دغدغه نمایندگان مردم باید عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد باشد.

وی یادآور شد: مردم باید به کسانی رای دهند که نگاهی ملی، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای داشته باشند چرا که اگر نمایندگان مردم دارای دیدی تنگ و محدود باشند نمی‌توانند با شرایط فعلی پیش روند.

وی مدعی کسب 70 درصد کرسی‌های نمایندگی توسط جبهه متحد اصولگرایان شد و اظهار کرد: تعداد کاندیداهای جبهه متحد در شهرستان‌ها نسبت به مراکز استان‌ها درصد بالاتری به دست می‌آورد؛ چراکه ممکن است معدودی از کاندیداهای منفرد در مراکز و شهرهای بزرگ رای بیاورند که البته تعداد آنها زیاد نخواهد بود و حدود 30 درصد می‌شود.
نجابت با تاکید بر اینکه در حال حاضر ایران الگوی بیداری اسلامی برای سایر کشورهاست، خاطر نشان کرد: باید با تقویت موضع خود در تمامی عرصه‌ها در میان کشورهای اسلامی و آزادی‌خواه پیشگام باشیم که این پیشرفتی در راستای جهانی شدن کشور است.
وی همچنین یادآور شد: دغدغه نمایندگان مردم باید نظارت، مبارزه با فساد و عدالت‌خواهی باشد که اگر مردم نمایندگانی با این استانداردها انتخاب کنند مجلسی پویا، قوی وکارآمد خواهیم داشت. /
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet