ایام محرم 1398
1390/12/09 17:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حداد عادل:

حضور مردم در 12 اسفند چشمگیر خواهد بود

عضو کمیته داوری و نظارت جبهه متحد اصولگرایان با اشاره به حضور ائتلاف‌های مختلف در عرصه انتخابات گفت:ما تمام تلاش خود را برای وحدت اصولگرایان به کار بستیم با اینکه بعضی اختلاف نظرها مانع رسیدن به وحدت شد ولی باز امیدورایم فهرست اصولگرایان پیروز انتخابات شود.
حضور مردم در 12 اسفند چشمگیر خواهد بود عضو کمیته داوری و نظارت جبهه متحد اصولگرایان با اشاره به حضور ائتلاف‌های مختلف در عرصه انتخابات گفت:ما تمام تلاش خود را برای وحدت اصولگرایان به کار بستیم با اینکه بعضی اختلاف نظرها مانع رسیدن به وحدت شد ولی باز امیدورایم فهرست اصولگرایان پیروز انتخابات شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2748.jpg حضور,مردم,در,12,اسفند,چشمگیر,خواهد,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامعلی حدادعادل درخصوص حضورجبهه های مختلف در عرصه انتخابات،به مهر گفت:ما تمام تلاش خود را به کار بستیم تا وحدت محقق شود اما موفق نشدیم چرا که برخی اختلاف سلیقه ها در تشخیص مصداق ها باعث شد تا جبهه پایداری به جبهه متحد اصولگرایان نپیوندد.

وی همچنین افزود:بعید می‌دانم دراین چند وقت باقیمانده دیگر وحدتی بین این دو جبهه شکل بگیرد.
عضو کمیته داوری و نظارت جبهه متحد اصولگرایان با بیان اینکه بین جبهه پایداری و جبهه متحد اصولگرایان تنها اختلاف سلیقه وجود دارد،افزود:ممکن است برخی دوستان بگویند که بحث جبهه پایداری و جبهه متحد از اختلاف سلیقه بالاتر است اما بنده چنین نظری ندارم و معتقدم در حد اختلاف سلیقه است.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین درپاسخ به این سوال که حضور مردم در 12 اسفند ماه را چگونه ارزیابی می کنید؟ گفت:معتقدم حضور مردم،حضوری چشمگیر خواهد بود،همین مردمی که در یوم الله 22 بهمن شرکت کرده بودند در انتخابات مجلس نهم نیز حاضر خواهند شد.
حدادعادل درباره اینکه به نظر شما چه جریانی در انتخابات مجلس نهم پیروز خواهد شد؟ گفت: امیدورارم فهرست جبهه متحد اصولگرایان پیروز انتخابات شود./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet