ایام محرم 1398
1390/12/09 15:51:45
سرویس سیاسی
احمدی‌نژاد:

نمایندگان کاردان موجب وحدت، همدلی و همبستگی ملی می‌شوند

رئیس جمهوری با بیان اینکه حضور در انتخابات یک تکلیف همگانی است که این حق رأی برای همه مردم وجود دارد گفت: حضور نمایندگان کاردان و پایبند به حقوق ملت موجب وحدت، همدلی و همبستگی ملی خواهد شد.
نمایندگان کاردان موجب وحدت، همدلی و همبستگی ملی می‌شوند رئیس جمهوری با بیان اینکه حضور در انتخابات یک تکلیف همگانی است که این حق رأی برای همه مردم وجود دارد گفت: حضور نمایندگان کاردان و پایبند به حقوق ملت موجب وحدت، همدلی و همبستگی ملی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2380.jpg نمایندگان,کاردان,موجب,وحدت،,همدلی,و,همبستگی,ملی,می‌شوند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل ازواحد مرکزی خبر، احمدی نژاد در مراسم افتتاح 15 هزار واحد مسکونی طرح مسکن مهر در جمع مردم پاکدشت، افزود: ملت ما 33 سال است که صحنه‌گردان اصلی کشور است و همیشه نقش خود را آگاهانه و به خوبی انجام داده است.

وی افزود: خوشبختانه مجلس در ایران با رأی مستقیم مردم انتخاب می شود.

احمدی نژاد انتخابات را صحنه حضور مردم در عرصه‌های مهم و اساسی کشور دانست و گفت: امور ما بر اساس انتخابات است؛ انتخابات خبرگان، ریاست جمهوری، مجلس، شوراها و رفراندوم‌ها نمونه هایی از آن است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه مجلس هم جایگاه مهمی در کشور دارد افزود: مجلس کارآمد می‌تواند نقش مهمی در پیشرفت کشور ایفا کند و نمایندگان دلسوز و مردمی و متعهد می‌توانند پشتیبان خوبی برای مدیریت و برنامه‌ریزی‌های آینده کشور باشند.

وی اضافه کرد: مجلس نقش تعیین کننده ای در پیشرفت امور کشور دارد.

رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد که با حضور ملت و نمایندگان مردمی مجلس، شاهد یک مجلس قوی باشیم که پشتیبان ملت و همراه با برنامه‌های سازندگی باشد.

 

مستکبران، هیچ قانونی را محترم نمی‌شمارند    

 احمدی نژاد همچنین در این مراسم همچنین با بیان اینکه مستکبران برای ملت‌ها ارزش قائل نیستند، گفت: آنها در کشورهای خود برای10 دلار آدم می کشند و رحم و مروتی برای ملت‌ها به خرج نمی‌دهند.  

وی افزود: آنها هیچ قانونی را محترم نمی‌شمارند و کسی که علنی اعلام می‌کند اخلاق در سیاست نقشی ندارد یعنی خودش می‌گوید که به هیچ قانون و ارزشی پای بند نیست.

وی با تاکید بر اینکه ملت‌ها باید مراقب باشند، گفت: تحقق آرمان های انسانی با اراده های ایمانی و صادق، ممکن است.

رئیس جمهور افزود: تاریخ نشان داده است اگر ملتی برای امور اساسی خود به بیگانگان متکی باشد آنها را به دست نمی‌آورد و داشته‌های خود را هم از دست می‌دهد و این تجربه تاریخی و سنت الهی است.

احمدی نژاد گفت: اگر دولت ها روی پای خود بایستند، دیر یا زود به هدفشان می‌رسند.

وی ادامه داد: آدم‌کشی و درگیری به ملت ها و وحدت، همدلی، استقلال و عدالت کمک نمی‌کند.

رئیس جمهور تصریح کرد: همه به خصوص ملت‌های منطقه باید هوشیار باشند تا مستکبران و غارتگران با چهره و شعار جدید، حرکت جدیدی به ملت‌ها تحمیل نکنند.

آقای احمدی نژاد گفت: بیشتر این درگیری ها و فشارهای مستکبران، همیشه به ملت‌های منطقه ما وارد شده است.

وی افزود: همه باید هوشیار و متوجه باشند که قدرتمندان مجدد بر منطقه ما حاکم نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet