خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/12/10 09:17:50
سرویس سیاسی
رحیمی:

ملت فهیم شعور انقلابی خود را پای صندوق‌های رأی دوباره به نمایش می‌گذارند

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است با وجود اینکه نامزدها با تبلیغات سالم و معقول می‌توانند انگیزه حضور مردم در انتخابات را بیشتر کنند، اما این شعور و آگاهی مردم است که مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی را فراهم می‌کند.
ملت فهیم شعور انقلابی خود را پای صندوق‌های رأی دوباره به نمایش می‌گذارند سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است با وجود اینکه نامزدها با تبلیغات سالم و معقول می‌توانند انگیزه حضور مردم در انتخابات را بیشتر کنند، اما این شعور و آگاهی مردم است که مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی را فراهم می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/14889.jpg ملت,فهیم,شعور,انقلابی,خود,را,پای,صندوق‌های,رأی,دوباره,به,نمایش,می‌گذارند Icana

محمدحسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه آن چیزی که موجب حضور جدی مردم در انتخابات می‌شود، شعور و آگاهی آنهاست، گفت: مردم  فهیم ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شرکت در انتخابات را وظیفه و حقی برای تعیین سرنوشت خود می‌دانند و همین آگاهی و شعور است که مردم را برای حضور در انتخابات ترغیب می‌کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته اگر نامزدها در معرفی خود تبلیغات درست داشته باشند، رعایت انصاف را کرده ،دروغ نگویند و با تهمت و افترا رقبای خود را حذف و با نیت کسب رأی بیشتر ریخت و پاش نکنند، قطعا مردم برای شرکت در انتخابات امیدوارتر خواهند شد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس هشتم تصریح کرد: مردم متوجه هستند که از بین نامزدهای موجود در نهایت 290 نفر انتخاب شده و مجلس آینده را تشکیل خواهند داد. بدین جهت قطعا مثل سال‌های گذشته در این انتخابات هم شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به برخی اظهارنظرها مبنی بر اینکه نامزدها و رسانه‌ها باید با تحرک بیشتر تنور انتخابات را داغ‌تر نمایند، گفت: معتقدم شور انتخابات به سروصدا راه انداختن نیست، مردم کشور ما آنقدر فهیم هستند که 12 اسفند پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و نامزد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

رحیمی با تاکید بر اینکه تبلیغات گسترده و پرخرج برای انتخابات شور انتخاباتی را افزایش نخواهد داد، گفت: زمینه انتخابات سالم فراهم شده و مردم نیز این موضوع را می‌دانند و حضور گسترده مردم در روز جمعه ثابت خواهد کرد که حضور نامزدها از سلایق مختلف توانسته تنور انتخابات را داغ نماید.

این نماینده مجلس هشتم در عین حال تاکید کرد: تبلیغات معقول و سالم نامزدها می‌تواند در ایجاد انگیزه بیشتر مردم تاثیرگذار باشد و اگر وعده‌هایی که نامزدها می‌دهند قابل عمل نباشد، می‌تواند در انگیزه مردم تاثیر منفی بگذارد، اما اگر کاندیداها درست تبلیغ کنند، ترغیب بیشتر مردم در انتخابات را به دنبال خواهد داشت.

 سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات مقبولیت نظام را در داخل افزایش داده و جایگاه جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و جهان ارتقاء خواهد بخشید، گفت: امروز حضور مردم در انتخابات را جدی می‌بینم و این موضوع در 12 اسفند ثابت خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet