هدر موبایل
1390/12/10 09:28:10
سرویس فرهنگی
یحیی‌زاده:

فرصت برنامه‌ریزی فرهنگی در دانشگاه شکوفا نشده است

عضو فراکسیون روحانیون با اشاره به شکوفا نشدن فرصت برنامه‌ریزی فرهنگی در دانشگاه‌ها از پیشنهاد خود برای افزایش سرانه فرهنگی دانشگاه‌ها و پیگیری آن در مجلس خبر داد.
فرصت برنامه‌ریزی فرهنگی در دانشگاه شکوفا نشده است عضو فراکسیون روحانیون با اشاره به شکوفا نشدن فرصت برنامه‌ریزی فرهنگی در دانشگاه‌ها از پیشنهاد خود برای افزایش سرانه فرهنگی دانشگاه‌ها و پیگیری آن در مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/7169.jpg فرصت,برنامه‌ریزی,فرهنگی,در,دانشگاه,شکوفا,نشده,است Icana

سید جلال یحیی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزرای خانه ملت درباره بودجه فرهنگی دانشگاه‌ها گفت: اصلاح فرهنگ جامعه مبتنی بر اصلاح فرهنگ در آموزش و پرورش و آموزش عالی است و من معتقدم اگر هر اقدامی در اجتماع انجام شود٬ درصورتی که این دو نهاد بر روی دانش‌آموز و دانشجو اقدام علمی دقیق شایسته انجام ندهند٬ آن اقدامات دیگر نیز ابتر خواهد ماند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی افزود: فرصت برنامه‌ریزی فرهنگی در دانشگاه به شدت فراهم بوده اما گاهی به دلیل کمبود اعتبار این فرصتها به طرز شایسته و بایسته‌ای شکوفا نشده است.

عضو فراکسیون ورزش ادامه داد: من قصد دارم موضوع را با یک پیشنهاد نسبت به افزایش بودجه فرهنگی دانشگاهها از طریق کمیسیون فرهنگی و مجلس دنبال کنم زیرا احساس می‌کنم ما نسبت به تامین اعتبار کافی جهت کارهای علمی٬ دقیق٬ لازم و موثر فرهنگی در دانشگاه‌ها کار مناسبی انجام ندادیم.

عضو کمیسیون فرهنگی با خطیر و بزرگ خواندن این مسئولیت بیان کرد: شایسته است کار را از افزایش اعتبارات برای رسیدن به اهداف فرهنگی در دانشگاهها شروع کنیم؛ من این مساله را در مجلس دنبال خواهم کرد و گمان می‌کنم افراد موافق با آن در مجلس کم نباشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet