هدر موبایل
1390/12/10 12:21:28
سرویس سیاسی
ابوترابی فرد: وابستگی‌های جناحی و سیاسی معیار انتخاب مردم نباشد

حضور با صلابت مردم، تهدیدات تو خالی دشمنان را به آخر خط می‌رساند

معاون امور قوانین مجلس هشتم، با بیان اینکه لازم است نامزدهای نمایندگی مجلس نهم تخریب رقیب را تخریب خود بدانند و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند،تاکید کرد: در عین حال وابستگی‌های جناحی، قومی و سیاسی نباید به عنوان ملاک گزینش و انتخاب مردم قرار گیرد.
حضور با صلابت مردم، تهدیدات تو خالی دشمنان را به آخر خط می‌رساند معاون امور قوانین مجلس هشتم، با بیان اینکه لازم است نامزدهای نمایندگی مجلس نهم تخریب رقیب را تخریب خود بدانند و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند،تاکید کرد: در عین حال وابستگی‌های جناحی، قومی و سیاسی نباید به عنوان ملاک گزینش و انتخاب مردم قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1043.jpg حضور,با,صلابت,مردم،,تهدیدات,تو,خالی,دشمنان,را,به,آخر,خط,می‌رساند Icana

محمد حسن ابوترابی فرد درگفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تنها دور روز تا انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، گفت: برای مشارکت بالای مردم درانتخابات و ایجاد نشاط انتخاباتی، رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدها واجب است.

نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی، درباره تاثیر رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدها در دلگرم کردن مردم برای حضور در انتخابات، افزود: مردم دوست دارند نمایندگانی اخلاق مدار را انتخاب کنند و بنابراین حضور نامزدهای صاحب اخلاق، مشارکت مردم در انتخابات را  بالا می‌برد.

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با بیان اینکه اخلاق انتخاباتی را در چند حوزه می توان تبیین و تعریف کرد، اضافه کرد: نحوه تعامل و ارتباط نامزدهای یک حوزه انتخابیه با یکدیگر مصداق بارز اخلاق انتخاباتی است که در این میان شئون برادران و خواهران خود که در ظاهر رقبای ما هستند به معنای واقعی باید رعایت شود.

این عضو فراکسیون روحانیت مجلس هشتم، با تاکید براینکه نامزدها باید تخریب شخصیت  افراد را تخریب شخصیت خود بدانند، تاکید کرد: امیدوارم ازهر گونه تخریب به معنای واقعی کلمه پرهیز شود و نامزدها با حفظ احترام رقبای خویش به تبیین دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در حوزه مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بپردازند.

ابوترابی فرد ادامه داد: مردم عزیز هم شایسته است بر اساس آموزه‌های اخلاقی به افرادی  رای دهند و از کسانی حمایت کنند که از بالاترین صلاحیت برخوردار باشند.

وی با تاکید براینکه وابستگی‌های جناحی، قومی و سیاسی نباید به عنوان ملاک گزینش و انتخاب مردم  قرار گیرد، اظهار کرد: امیدوارم مردم با توجه به شاخصه‌های اسلامی  بهترین‌ها نامزدها را برای 4 سال آینده نمایندگی مجلس انتخاب کنند.

معاون امور قوانین مجلس هشتم با یادآوری تشدید تهدیدات و تحریم‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، خطاب به مردم ، گفت: بازتاب حماسه حضور با صلابت مردم تهدیدات تو خالی دشمنان علیه نظام اسلامی ایران را به آخر خط می‌رساند.

نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۲ اسفند برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet