حلول ماه ربیع الاول
1390/12/10 11:32:31
سرویس سیاسی
وزیر کشور در بازدید از ستاد انتخابات کشور؛

نامزدها برای ایجاد فضایی آرام توأم با شور و نشاط انتخاباتی تلاش کنند

مصطفی محمد نجار در بازدید از ستاد انتخابات کشور از نزدیک در جریان آخرین اقدامات این ستاد در خصوص برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
نامزدها برای ایجاد فضایی آرام توأم با شور و نشاط انتخاباتی تلاش کنند مصطفی محمد نجار در بازدید از ستاد انتخابات کشور از نزدیک در جریان آخرین اقدامات این ستاد در خصوص برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/1473.jpg نامزدها,برای,ایجاد,فضایی,آرام,توأم,با,شور,و,نشاط,انتخاباتی,تلاش,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ مصطفی محمد نجار وزیر کشور بعداز ظهر دیروز سه شنبه 9 اسفند، ضمن حضور در ستاد انتخابات کشور و استماع گزارش آخرین وضعیت اقدامات و هماهنگی های انجام شده، آمادگی ها در ستاد انتخابات کشور، ستادهای استانی و هیأت های اجرایی برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و درشأن ملت بزرگ ایران را در حد بسیار مطلوبی توصیف نمودند.

وزیر کشور در پایان این بازدید ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی و بی وقفه همه عوامل دست اندرکار و همچنین تشکر از نامزدها و هواداران آنها که در دوره تبلیغات، احترام به قانون را سرلوحه فعالیت تبلیغاتی خود قرار داده اند ازهمه کاندیداها خواست تا در فرصت باقیمانده تا پایان تبلیغات که شاهد اوج گیری فعالیت‌های تبلیغاتی خواهیم بود، همچنان مطابق قانون عمل کرده و در جهت ایجاد فضایی آرام توأم با شور و نشاط انتخاباتی تلاش نمایند.

گفتنی است در این بازدید رئیس ستاد انتخابات کشور و روسای کمیته‌های مختلف وزیر کشور را همراهی کرده و هر یک بنا به فراخور حوزه مسئولیت، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در جهت آمادگی کامل ستاد انتخابات کشور برای برگزاری انتخاباتی با شکوه ارائه کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet