حلول ماه ربیع الاول
1390/12/10 11:41:43
سرویس سیاسی
قطب آبادی:

شور انتخاباتی مردم توطئه‌های دشمنان را به بن بست می‌کشاند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با تاکید بر کنار گذاشتن اختلافات سیاسی، گروهی و شخصی در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: از آنجا که در مقطع حساس کنونی چشم دشمن به انتخابات ایران دوخته شده می‌طلبد همه گروه‌ها با کنار گذاشتن اختلافات حاشیه‌ای، حضوری پرشور در انتخابات را رقم بزنند.
شور انتخاباتی مردم توطئه‌های دشمنان را به بن بست می‌کشاند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با تاکید بر کنار گذاشتن اختلافات سیاسی، گروهی و شخصی در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: از آنجا که در مقطع حساس کنونی چشم دشمن به انتخابات ایران دوخته شده می‌طلبد همه گروه‌ها با کنار گذاشتن اختلافات حاشیه‌ای، حضوری پرشور در انتخابات را رقم بزنند. https://cdn.icana.ir/d/019/905.jpg شور,انتخاباتی,مردم,توطئه‌های,دشمنان,را,به,بن,بست,می‌کشاند Icana

مصطفی رضاحسینی‌ قطب‌آبادی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه امروز موضوعی ملی در میان است، افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات در حقیقت لبیک ملت به ندای مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری، پرشور، دشمن‌شکن در انتخابات پیش رو است.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی، خطاب به ملت ایران، ادامه داد: از آحاد مردم شریف و عزیز ایران که در همه صحنه‌ها طی 33 سال بعد از پیروزی انقلاب باعث سرافرازی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شده‌اند دعوت می‌کنیم جمعه 12 اسفند ماه با حضور پررنگ خود بار یگر مهری از ناامیدی بر توطئه دشمنان و بدخواهان نظام بزنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس هشتم، با تاکید بر حساس بودن شرایط ایران در جامعه جهانی، یادآور شد: مردم هوشیار باشند که ایران اسلامی امروز در موقعیت حساسی قرار دارد، به طوریکه دشمنان و بیگانگان در پی آن هستند تا ببینند مردم ایران که در طول 33 پیروزی انقلاب از نظام و دستاوردهای آن حراست و حفاظت کرده و به قله‌های رفیع در زمینه توسعه و پیشرفت دست یافته‌اند، امروز چه خواهند کرد.

وی با دعوت از تمام ملت ایران در اقصی نقاط کشور به حضور جدی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: امروز همه باید اختلافات را کنار گذاشته و چنانچه گروه‌های مختلف با هم مشکل سیاسی دارند بدانند که موضوع ملی درمیان است، بنابراین هر گونه گلایه مندی را به فراموشی سپرده و همه یکپارچه در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند.

حسینی قطب آبادی مهم ترین ضرورت کشور را حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای خواند و تاکید کرد: اگرچه دشمنان انقلاب از هم اکنون در پی توطئه چینی برای ضربه زدن به انتخابات هستند اما بنده به عنوان رئیس ستاد انتخابات جبهه صدای ملت بلند به دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی اعلام می‌کنم که مطمئن باشید مردم ایران به عنوان مدافعان نظام، هرگز ولایت و رهبری را تنها نخواهند گذاشت.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم خطاب به دشمنان ایران، گفت: شما به زودی علی رغم همه فشارها، تحریم‌ها و تهدیدهایی که به مردم وارد کردید شاهد خواهید بود که ملت ایران مصمم پای دفاع از ارزش ها و آرمانهای نظام ایستاده اند./

پایان پیام

      

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet