ایام محرم 1398
1390/12/13 09:05:00
سرویس فرهنگی
ترابی قهفرخی تاکید کرد:

ورود بدون نوبت فیلم‌ها در اکران ممنوع

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه اکران فیلم ها باید در سینماهای کشور قانون‌مند باشد، گفت: قاعده اکران فیلم در کشور باید شفاف باشد و این امربه این معنا است که باید فیلم‌ها براساس پروانه نمایشی که دریافت می‌کنند در صف اکران فیلم‌های سینمایی قرار گیرند.
ورود بدون نوبت فیلم‌ها در اکران ممنوع عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه اکران فیلم ها باید در سینماهای کشور قانون‌مند باشد، گفت: قاعده اکران فیلم در کشور باید شفاف باشد و این امربه این معنا است که باید فیلم‌ها براساس پروانه نمایشی که دریافت می‌کنند در صف اکران فیلم‌های سینمایی قرار گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/14279.jpg ورود,بدون,نوبت,فیلم‌ها,در,اکران,ممنوع Icana

نصرالله ترابی قهفرخی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: فیلم‌های سینمایی درایام نوروز باید متناسب با ذائقه مخاطبان باشد زیرا این امرموجب رونق سینما دراین ایام می‌شود.

نماینده مردم شهر کرد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: فیلم‌های سینمایی درایام نوروزنباید فقط کمدی باشند بلکه فیلم‌های خانوادگی، اجتماعی و فرهنگی نیز باید در دستور کار سینما داران قرارگیرد زیرا این نوع فیلم‌ها نیز مخاطبان خود را دارند.

وی  تصریح کرد: کیفیت بالای فیلم‌های سینمایی درایام نوروزمی‌توانند مخاطبان بسیاری را به سالن‌های سینما بکشانند واز این روباید تمامی مسئولان سینمایی کشورتلاش کنند که سینمای پرمحتوایی در این ایام داشته باشیم. اکران نوروزی سینما‌ها، می‌تواند مردم را با سینماها آشتی دهد.

ترابی قهفرخی، افزود: تنوع در کنار کیفیت فیلم‌های سینمایی درایام نوروزمی‌تواند تعیین کننده موفقیت یا شکست سینما در این ایام باشد زیرا مردم به هراندازه که به تماشای فیلم‌های طنزعلاقه‌مند هستند درعین حال آثار ملودارم، اکشن و علمی را هم می پسندند و ترکیبی از این آثار برای اکران نوروزی مناسب است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، یادآور شد: دولت باید با یک برنامه‌ریزی کاربردی، نظارت کارآمدی بر اکران فیلم در سینماها داشته باشد تا حق هیچ هنرمندی در کشور ضایع نشود./
 

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet