خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/10 16:03:55
سرویس اجتماعی
حاجی‌بابایی:

دعوت مردم به حضور حماسی در انتخابات وظیفه همگانی است

وزیر آموزش و پرورش گفت: همه وظیفه دارند مردم را به حضور حماسی و گسترده در انتخابات دعوت و ترغیب کنند، چرا که به ازای هر صندلی مجلس حدود یکهزار شهید تقدیم نظام و انقلاب شده است.
دعوت مردم به حضور حماسی در انتخابات وظیفه همگانی است وزیر آموزش و پرورش گفت: همه وظیفه دارند مردم را به حضور حماسی و گسترده در انتخابات دعوت و ترغیب کنند، چرا که به ازای هر صندلی مجلس حدود یکهزار شهید تقدیم نظام و انقلاب شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/12604.jpg دعوت,مردم,به,حضور,حماسی,در,انتخابات,وظیفه,همگانی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ‌حمیدرضاحاجی بابایی با اشاره به انتخابات مجلس نهم تصریح کرد: مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی در روز 12 اسفندماه باحضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی و با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری در خصوص معیارهای انتخاب نمایندگان اصلح، افرادی را انتخاب نمایند که بتوانند این نظام را حفظ کنند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: همان‌گونه که همگان دیدند فرهنگیان فرهیخته اعم از معلمان، دانش آموزان و بازنشستگان فرهنگی در راهپیمایی روز 22 بهمن با حضور گسترده و چشمگیر خود ثابت کردند که به امام راحل (ره) و رهبری حکیم و فرزانه انقلاب اعتقاد کامل دارند.

وی گفت: فرهنگیان با نگاه مثبت به مسائل پیش روی نظام در تمام عرصه‌های خطیر و حساس، حمایت خود از رهبری عزیز را به اثبات رسانده و انشاالله با حضور حماسی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، مجلسی را انتخاب کنند که بتواند منویات معظم له را اجرا کند و شاخص‌های رهبری را مد نظر قرار دهند.

حاجی بابایی در پایان پیشرفت های ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی علی‌الخصوص در سال های اخیر را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و تصریح کرد: در سرتاسر میهن اسلامی در زمینه‌های مختلف پیشرفت‌های قابل توجهی صورت پذیرفته که تمامی آنها از برکت خون شهداء و این نظام ولایی است./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet