هدر موبایل
1390/12/11 16:23:08
سرویس دیگر رسانه‌ها
توکلی تاکید کرد:

تورم و بیکاری نیازمند پیگیری های جدی مسئولان

عضو فرست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان گفت:تورم و بیکاری،دو عارضه مزمن اقتصاد ایران بوده که نیازمند پی‌گیری‌های جدی مسئولان کشور است.
تورم و بیکاری نیازمند پیگیری های جدی مسئولان عضو فرست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان گفت:تورم و بیکاری،دو عارضه مزمن اقتصاد ایران بوده که نیازمند پی‌گیری‌های جدی مسئولان کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/7521.jpg تورم,و,بیکاری,نیازمند,پیگیری,های,جدی,مسئولان Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد توکلی نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح برنامه های خود برای انتخابات با اشاره به اینکه عدالت و مبارزه با فساد حکمت فرستادن پیامبران است،به باشگاه خبرنگاران گفت:‌شرط تحقق عدالت آن است که مدیران ارشد پاک دست باشند و دست اطرافیان خویش را در ویژه‌خواری ببندند.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به اینکه تورم و بیکاری دو عارضه مزمن اقتصاد ایران است گفت: تورم و بیکاری به دلیل پایین بودن بهره‌وری، رانتی بودن اقتصاد و در نتیجه ناعادلانه بودن مناسبات در اخذ تسهیلات و مجوزهای مختلف دولتی و توزیع امکانات در بستری از سیاست های نامناسب، تداوم یافته است،‌لذا نیازمند مدیریتی جامع و جدی در این زمینه هستیم.

توکلی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی از آغاز همواره مورد بغض نظام سلطه و مورد عنایت و علاقه ملت‌های آزادی ‌خواه بوده است، افزود: باید مقامات کشور در مقابل زیاده‌خواهی‌های کشور‌های زورگو مقاومت و به پیشرفت های بیشتر این مرز و بوم کمک کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:درصورت راهپیابی به مجلس نهم،تمایل دارم در کمیسیون برنامه و بودجه به مردم خدمت‌رسانی کنم./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet