حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 10:37:06
سرویس سیاسی
سیدصولت مرتضوی در جمع خبرنگاران:

اعلام نتایج تهران 72 ساعت پس از پایان اخذ رأی

رئیس ستاد انتخابات کشور از اعلام نتایج شهر تهران ۷۲ ساعت پس از پایان اخذ رأی خبر داد و گفت: نتایج حوزه های کوچک ۴۸ ساعت پس از پایان اخذ رأی اعلام می شود.
اعلام نتایج تهران 72 ساعت پس از پایان اخذ رأی رئیس ستاد انتخابات کشور از اعلام نتایج شهر تهران 72 ساعت پس از پایان اخذ رأی خبر داد و گفت: نتایج حوزه های کوچک 48 ساعت پس از پایان اخذ رأی اعلام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/16625.jpg اعلام,نتایج,تهران,72,ساعت,پس,از,پایان,اخذ,رأی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، سید صولت مرتضوی با حضور در ستاد انتخابات کشور درباره تعداد تعرفه های چاپ شده برای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به اندازه نیاز تعرفه چاپ شده است، گفت: درصدی بیشتر از نیاز چاپ شده است تا اگر مراجعات برخی از شعب بیشتر بود نیازها به موقع برآورده شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور درباره خط خوردگی روی تعرفه ها و شرایط رأی دوباره توسط مردم، گفت: در صورت نگارش اسم و خط خوردگی نامزد انتخابی مانعی وجود ندارد اما اگر اثر انگشت و امضاء روی تعرفه باشد آن را باطل و تعرفه جدیدی داده نمی شود.

وی در رابطه با زمان اعلام نتایج انتخابات گفت: در حوزه های کوچک ظرف 48 ساعت بعد از پایان اخذ رأی و در حوزه های بزرگی مثل تهران ظرف 72 ساعت پس از پایان اخذ رأی نتایج اعلام می شود.

وی تأکید کرد: براساس قانون زمان برگزاری انتخابات 10 ساعت است و تا ساعت 18 عصر امروز ادامه دارد.

رئیس ستاد انتخابات کشور درباره تمدید زمان انتخابات گفت: وزیر کشور این اختیار را دارد که این زمان را تمدید کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet