حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 11:31:39
سرویس سیاسی
رئیس مجلس خبرگان پس از شرکت در انتخابات مجلس:

حضور بانشاط مردم پاسخی محکم به دشمنان خواهد بود

رئیس مجلس خبرگان رهبری با حضور در شعبه اخذ رأی مستقر در دانشگاه امام صادق، در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرد و رأی خود را به صندوق شماره ۱۵۱ انداخت.
حضور بانشاط مردم پاسخی محکم به دشمنان خواهد بود رئیس مجلس خبرگان رهبری با حضور در شعبه اخذ رأی مستقر در دانشگاه امام صادق، در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرد و رأی خود را به صندوق شماره 151 انداخت. https://cdn.icana.ir/d/019/16634.jpg حضور,بانشاط,مردم,پاسخی,محکم,به,دشمنان,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی پس از انداختن رای خود به صندوق، گفت: خداوند توفیق داد تا اول وقت هم از حق قانونی و ملی خود دفاع کنم و هم تکلیفم را انجام دهم.

وی از مردم خواست تا با شور و نشاط مانند گذشته، در این انتخابات نیز شرکت کنند.

آیت الله مهدوی کنی با اشاره به اهمیت شرکت عمومی مردم در انتخابات افزود: البته باید انتخاب خوب هم مد نظر باشد که انتخاب خوب انتخاب افراد صادق و کسانی است که دلسوز مردم باشند و برای انقلاب و در مسیر امام (ره) و رهبری، به مردم خدمت کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از واحد مرکزی خبر، رئیس مجلس خبرگان گفت: امیدوارم مردم حضور گسترده و با شور و نشاطی در انتخابات داشته باشند که این حضور پاسخی محکم به دشمنان خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet