هدر موبایل
1390/12/12 11:40:23
سرویس سیاسی
هاشمی رفسنجانی پس از شرکت در انتخابات:

همراهی و همدلی ملت و مسئولان مهم است

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از شرکت در انتخابات دوره‌ی نهم مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با شرکت موثر مردم در انتخابات، مجلس تبدیل به مرکزی شود که در شرایط خاص کشور تاثیر گذار باشد، مشکلات کشور را حل و آینده‌ی انقلاب را تضمین کند.
همراهی و همدلی ملت و مسئولان مهم است رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از شرکت در انتخابات دوره‌ی نهم مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با شرکت موثر مردم در انتخابات، مجلس تبدیل به مرکزی شود که در شرایط خاص کشور تاثیر گذار باشد، مشکلات کشور را حل و آینده‌ی انقلاب را تضمین کند. https://cdn.icana.ir/d/019/16654.jpg همراهی,و,همدلی,ملت,و,مسئولان,مهم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح امروز (جمعه) با حضور درحسینیه جماران رای خود را برای انتخابات دوره‌ی نهم مجلس شورای اسلامی به صندوق انداخت.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پس از انداختن رای خود در صندوق گفت: انشاء الله نتیجه‌ی انتخابات همانی که مردم می‌خواهند و رایی که مردم به صندوق می اندازند باشد و اگر همان باشد، انشاء الله مجلس خوبی خواهیم داشت.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که مردم ، دلسوز انقلاب، اسلام و ایران هستند، اهمیت انتخاب مردم را مورد تاکید قرار داد و افزود: برای من مهم همراهی و همدلی ملت و مسئولان است و جریانات سیاسی هم می‌تواند با نقادی و مطالب درست و راهگشا به بهتر شدن وضع کشور کمک کند.

هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: خداوند به همه‌ی ما توفیق دهد که راه انقلاب را در نظر داشته باشیم و حفظ کنیم و نگذاریم زحمات فراوان نیروهای مجاهد انقلاب و فداکاری‌های خانواده‌های شهدا، جانبازان،آزادگان و مفقودین از دست برود.

هاشمی رفسنجانی همچنین از عوامل برگزاری انتخابات تشکر کرد و به کسانی که در این رابطه زحمت می‌کشند و خبرنگارانی که درصددند خبرهای انتخابات را منتشر کنند و نمایندگانی که نامزدی انتخابات را به عهده گرفتند، خسته نباشید گفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet