حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 12:33:00
سرویس سیاسی
آیت‌الله آملی لاریجانی پس از انداختن رای خود به صندوق، تأکید کرد:

حضور مردم پشتوانه‌ای برای اقتدار علمی، سیاسی و فرهنگی کشور

رئیس قوه قضائیه پس از انداختن رای خود به صندوق در خصوص اهمیت این دوره از انتخابات تصریح کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی بسیار مهم است و با توجه به تاثیر کشورمان در بحث بیداری اسلامی، این انتخابات در بعد سیاسی بسیار موثر است.
حضور مردم پشتوانه‌ای برای اقتدار علمی، سیاسی و فرهنگی کشور رئیس قوه قضائیه پس از انداختن رای خود به صندوق در خصوص اهمیت این دوره از انتخابات تصریح کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی بسیار مهم است و با توجه به تاثیر کشورمان در بحث بیداری اسلامی، این انتخابات در بعد سیاسی بسیار موثر است. https://cdn.icana.ir/d/019/16679.jpg حضور,مردم,پشتوانه‌ای,برای,اقتدار,علمی،,سیاسی,و,فرهنگی,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی ادامه داد: وقتی مجلسی باثبات و با پشتوانه علمی بالا داشته باشیم، کشور در مسیر رشد و تعالی قرار خواهد گرفت.

رییس دستگاه قضایی افزود: هیچ‌کس تردیدی ندارد که مردم شرکتی گسترده در این انتخابات خواهند داشت و این حضور مردم پشتوانه‌ای برای اقتدار علمی، سیاسی و فرهنگی کشور است.

آملی لاریجانی اظهار کرد: کسانی که می‌گویند رای ما تاثیری ندارد، بدانند که رای‌های میلیونی از اجتماع تک‌تک آرا پدید می‌آید و پاسخی است به کشورهای سلطه‌گر که می‌گویند مردم ایران در انتخابات شرکت نخواهند کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از ایسنا رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه امور مهم سیاسی و اجتماعی باید با نیت الهی انجام شود، خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات سفره و بستری است که حق‌تعالی در اختیار نظام جمهوری اسلامی قرار داده و از مهم‌ترین عبادت‌ها محسوب می‌شود؛ لذا مردم باید با حضور در پای صندوق‌های اخذ رای، از این نعمت بهره‌مند شوند تا شاهد سربلندی کشور باشیم. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet