حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 11:11:00
سرویس سیاسی
آیت‌الله نوری همدانی:

شرکت در انتخابات سیلی محکم به چهره استکبار است

آیت‌الله نوری همدانی با حضور در شعبه اخذ رای در قم شرکت در انتخابات را یک وظیفه دینی و اخلاقی دانست و گفت: شرکت در انتخابات سیلی محکم به چهره استکبار ، آمریکا ، رژیم صهیونیستی و منافقین است.
شرکت در انتخابات سیلی محکم به چهره استکبار است آیت‌الله نوری همدانی با حضور در شعبه اخذ رای در قم شرکت در انتخابات را یک وظیفه دینی و اخلاقی دانست و گفت: شرکت در انتخابات سیلی محکم به چهره استکبار ، آمریکا ، رژیم صهیونیستی و منافقین است. https://cdn.icana.ir/d/019/16630.jpg شرکت,در,انتخابات,سیلی,محکم,به,چهره,استکبار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از واحد مرکزی خبر،‌ آیت‌الله نوری همدانی صبح امروز که رای خود را به شعبه اخذ رای سیار شماره 408 انداخت، افزود:مردم باید به عنوان پاسداری از خون شهدا، تجلی اتحاد و همبستگی، اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی در جهان وایجاد زمینه ظهور امام عصر (عج)درانتخابات شرکت کنند.

وی بر انتخاب نامزدهای اصلح تاکید کرد.

آیت الله مکارم شیرازی نیز در اولین دقایق آغاز رای گیری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی رای خود را به صندوق سیار شماره 409 ویژه اخذ رای علما و مراجع انداخت.

وی افزود: حضور در انتخابات را در شرایط کنونی کشور بسیار مهم و حساس دانست و تاکید کرد ملت ما بیدار است و وظیفه خود را در انتخابات به خوبی انجام می دهند و دشمن را مایوس می کنند.

همچنین آیت ا... شاهرودی با حضور در شعبه اخذ رای سیار 409 انداخت .

وی پس از انداختن رای در مصاحبه با خبرنگاران ، مردم سالاری دینی در ایران را الگویی برای کشورهای منطقه اعلام کرد و افزود: برگزاری این انتخابات ، موجب دلگرمی جوانان انقلابی کشورهای اسلامی منطقه و ناامیدی دشمنان نظام اسلامی ایران است.

آیت الله سبحانی نیز صبح امروز رأی خود را به صندوق سیار شماره 408 انداخت.

آیت الله سبحانی هنگام انداختن رای به صندوق با تأکید بر اینکه یکی از ارکان جمهوری اسلامی قوه مقننه است افزود: چنانچه مجلس قوی و اسلامی باشد و افراد کاردان وارد آن شوند ،کشور پیشرفت خواهد کرد .

آیت الله سبحانی افزود: بر هر مسلمانی وظیفه است تحقیق کند و به کاندیداهای صالح ، مسلمان و معتقد به قانون اساسی و اصول اسلامی رأی بدهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet