حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 13:01:38
سرویس سیاسی
مکارم‌شیرازی پس از انداختن رای خود به صندوق:

امیدوارم رای مردم، ذخیره‌ای برای یوم‌المعاد باشد

آیت‌الله مکارم شیرازی پس از اینکه صبح امروز جمعه ۱۲ اسفند رای خود برای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به صندوق انداخت، گفت: : یکی از لحظات مهم و سرنوشت‌ساز، انتخابات است و با توجه به شرایط موجود، ملت ما باید به وظیفه خود عمل کند.
امیدوارم رای مردم، ذخیره‌ای برای یوم‌المعاد باشد آیت‌الله مکارم شیرازی پس از اینکه صبح امروز جمعه 12 اسفند رای خود برای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به صندوق انداخت، گفت: : یکی از لحظات مهم و سرنوشت‌ساز، انتخابات است و با توجه به شرایط موجود، ملت ما باید به وظیفه خود عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/16650.jpg امیدوارم,رای,مردم،,ذخیره‌ای,برای,یوم‌المعاد,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت‌الله مکارم شیرازی پس از حضور در یکی از شعبه‌های اخذ رای و انداختن رای خود به صندوق، در جمع خبرنگاران، تاکید کرد: در تاریخ ملت‌ها همیشه روزهای سرنوشت‌سازی وجود داشته است و ملت‌ها بیدارند.

این مرجع تقلید ادامه داد: یکی از لحظات مهم و سرنوشت‌ساز، انتخابات است و با توجه به شرایط موجود، ملت ما باید به وظیفه خود عمل کند.

وی افزود: ممکن است گله‌ها و دلخوری‌هایی وجود داشته باشد ولی اگر این امر بخواهد مورد توجه قرار گیرد، موجب می‌شود که دشمن به سرنوشت ما حمله کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از ایسنا؛ آیت الله مکارم شیرازی گفت: امیدوارم که همه مردم با شرکت در انتخابات به وظیفه شرعی خود عمل کنند و ذخیره‌ای برای یوم‌المعاد باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet